Skocz do zawartości

Kurtka + spodnie = kombi uniwersalne - jakie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam skórę RST Blade (sprzedaję). Podpinka niewiele daje, bo skóra jest perforowana na przedzie. Poza tym w rękawach nie ma podpinki i zaczynasz marznąć od rąk. Skóra na dłuższe trasy wiosenno-jesienne słabo się nadaje. Też chcę zamienić swoją na tekstylną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , ze skóry na trasy już się wyleczyłem w takim razie...Jeżeli ktoś chciałby dodać swoją opinię do tych zaproponowanych - piszcie śmiało! Coraz bardziej myślę nad 4sr...trochę ponad mój budżet ale podobno warto....?



Koledzy , znalazłem ciekawą kurtkę i spodnie do niej Rainers Motegi + Rainers raptor - kojarzy ktoś ?



albo Rainers Portland - ma seryjnie dodawany protektor pleców... i wszędzie piszą, że jakośćjest super? Kojarzy ktoś?Firma Hiszpańska?

 

Jednak ponooć ten rainers to nizłe g...

 

a RST Ventek2?

a held catinga?

A-PRO T53?- jestem najbardziej zdecydowany

Edytowane przez 1700ccm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ubranie kupione!

 

Kurtka : Seca Discovery Pro ( Bardzo solidnie wykonana turystyczna 3 warstwowa kurtka z wypinaną membraną i podpinką, wszystko na solidnym wykończeniu)

Spodnie : Seca Saturn 2 ( Podobnie jak kurtka!)

Buty : Forma Nero ( Mierzyłem również buty seca i inny model formy , ale ten przypadł mi do gustu , ze względu na bardzo dużą wygodę oraz idealną wysokość - nielubie jak but podchodzi aż pod kolano)

Rękawice : Motona M ( Podobnie jak buty , od razu leżały dobrze, dają wrażenie dobrze wykonanych i z dobrym zapięciem zobaczymy jak będą spisywać się w temp. rzędu 5c)

 

Dzięki bardzo za wszystkie opinie i rady!

Po pierwszej jeździe ( która jeszcze nie nastąpiła w tym roku) dam sprawozdanie z nowych ciuchów!

 

 

Pozdrawiam

Wojtek

 

Z całości jestem aktualnie zadowolony :) Po przymierzeniu i sprawdzeniu wszystkiego czekam na najbliższe dni i sprawdzenie w praktyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skovronsky : spodnie wydają się naprawdę solidnie wykonane?niewiem , nie używałem jeszcze , bo póki co temp. umnie sięga -2C i wczoraj spadł śnieg...Ale moto już w pełni przygotowane. Ja również:) Czekamy na lepszą pogodę i w drrrrrogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...