Skocz do zawartości

moto wypad I połowa 09.2015 Litwa, Łotwa lub Ukraina Rumunia


kissinger23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam chętnych do tygodniowej (lub dłuższej) moto wyprawy po Polsce lub za granicą (np. północny wschód - Litwa, Łotwa, może Estonia) lub na południe (Ukraina, północna Rumunia).

Moje preferencje to ucieczka od cywilizacji, a więc drogi mało uczęszczane, nie koniecznie asfaltowe. Wyjazd na tydzień (9 dni z weekendami),. Jestem elastyczny jeśli chodzi o termin (I, II, III tydzień września).

Mój motocykl to KTM 690 enduro R

 

pozdrawiam,

Adam

tel. 502 555 063

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

szukam chętnych do tygodniowej (lub dłuższej) moto wyprawy po Polsce lub za granicą (np. północny wschód - Litwa, Łotwa, może Estonia) lub na południe (Ukraina, północna Rumunia).

Moje preferencje to ucieczka od cywilizacji, a więc drogi mało uczęszczane, nie koniecznie asfaltowe. Wyjazd na tydzień (9 dni z weekendami),. Jestem elastyczny jeśli chodzi o termin (I, II, III tydzień września).

Mój motocykl to KTM 690 enduro R

 

pozdrawiam,

Adam

tel. 502 555 063

Witaj,masz fajny motor możesz zacząć np UKRAINSKA INTEGRACJA 18-20 Wrzesien 2015 tutaj spotkasz wielu fajnych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich na forum.

 

Ja również chciałbym wybrać się we wrześniu, ale na Transylwanię w Rumunii. Na razie jestem sam zainteresowany takim wyjazdem, a wolałbym taką podróż odbyć w towarzystwie, szczególnie że byłaby to moja pierwsza wizyta w Rumunii. Widzę że kolega Roberto również nie może znaleść kompana na wyprawę.

Termin to najprawdopodobniej od 8-go września. Będę miał do dyspozycji do 10 dni, więc wystarczy. Jeśli chodzi o noclegi, to raczej tam gdzie jest łóżko i łazienka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...