Skocz do zawartości

Wycieczka/wakacje po linii brzegowej bałtyku, wyjazd z Kalisza, 7-10dni, osoby chętne poszukiwane


diego93z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak się kończą zapoznawcze forumowe wyjazdy :biggrin:

 

post-81603-0-95919500-1434370992_thumb.jpg

 

na szczęście to Ten dobry

niestety Kaziu, czyli Ten zły ma połamane dwa żeberka. Humor mu dopisuje, jutro wybiera się do pracy.

Rozmowy z Kaziem o Bornholmie, odkładam na czas aż się ogarnie i ochłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja wynikła nam przed Lesznem: http://www.leszno24.pl/Motocykl_wlecial_w_piesza,24848.html
Kaziu nie zauważył, że się na pasach zatrzymałem i by we mnie nie walnąć to strzelił z hamulca i maszynę położył, a tu na pasach Pani przechodziła... Dobrze, że trafił w rower i Pani lekko tylko oberwała, po badaniach została wypuszczona ze szpitala. Prędkość 45km/h.

 

@jotmar - z tym zakryciem oczu to tak jak bym był groźny bandytą ;)

 

Czyli jednak ochłonął i zaczęło boleć... :/ Ale rozumiem, że wyjazd nie jest jakoś zagrożony?

 

@mikej Proszę podeślij na PW fotki jak dasz radę :)

Edytowane przez diego93z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że nic poważniejszego się nie stało. Nie chcę gdakać, ale kuzyn po miesiącu od złamania żebra, narzeka, ale miejmy nadzieję, że pojedziemy w pełnym składzie. Podajcie proszę maile na pw to wyślę fotki.

Miło było w ogóle się spotkać :-)

post-81691-0-62828100-1434399732_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacja z palcu boju :

1. Kaziu chodzi prosto, nawet się śmieje. Na 95% jedzie na Bornholm, jak go rodzina nie puści, to ucieknie z domu.

2. Zrobiłem rezerwację na prom i pojawił się mały problem. Rezerwacja niestety jest na 4 motocykle, 5 postarają się zapakować. Wszystko zależy od wielkości motocykli i ilości rowerów. Jestem optymistycznie nastawiony i nie widzę opcji plecaczka, ale jednak gdyby czarny scenariusz się ziścił, to trudno pojadę jako plecak (duży ze stelażem). Kto mnie przygarnie? Do 02.05.2015 muszę wpłacić 1670,00 zł (5*190zł + 4*180zł).

3. Zrobiłem również wstępną rezerwację na spanie w Łebie, ale nie w Łebie tylko w Wicku https://www.booking.com/hotel/pl/charbrowski-mlyn.pl.html?aid=397594;label=gog235jc-index-XX-XX-XX-unspec-pl-com-L%3Apl-V%3A0CCQQFjAAahUKEwjOxKOy5PGAhVlknIKHZQjAD8-O%3Aunk-B%3Aunk-N%3Ayes-S%3Abo;sid=d7b9a025a4b5da30ff4463a4ac34a877;dcid=2

Nie pasuje mi logistycznie ta lokalizacja, będę szukał dalej. Finansowo fajnie, bo 50zł za osobę.

4. Pozostał jeszcze tylko Kołobrzeg do ogarnięcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :-)

Ja mogę Cię zabrać, z tym, że Virago nie ma zbyt wygodnego i dużego siedzenia pasażera. Jak nikt się nie będzie chętny to mogę zabrać, ale nalegał bym by ktoś inny Cie zabrał bo możesz słabo wspominać wyjazd. Zresztą myślę, że 5 motocykli się zmieści. Na miejscu da się to pewnie załatwić. Z tą datą wpłaty to się już spóźniliśmy, w końcu Maj już był :P

Proszę o konto na pw to przeleję Ci swoją część - 370zł.

Czyli finalnie prom na 15.08, wyjeżdzamy 14.08? Bo muszę sobie urlop wypisać.

Łeba rozumiem na 1 nockę? Trochę daleko... Ja jestem za szukaniem na miejscu :-)

Edytowane przez diego93z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołobrzeg zarezerwowany, nie ma w czym wybierać. Wyszło 600zł za 2 noce na 5 osób. Z łóżkami kiepsko, więc biorę karimatę i śpiwór.

Tak blisko jeszcze nie jesteśmy, aby spać w łożu małżeńskim :biggrin: .

Spanie : https://www.booking.com/hotel/pl/hotelik-za-murem.pl.html?aid=339530;label=1794_city-banner_photo-1_v2-JQgALAgBBAgBPQgADggAPggAzgcAOQgACAgAEQgB-QcACwgABQgBNggANAgA;sid=34f046b9caa5714edf9cc64f4513f740;dcid=4;checkin=2015-08-15;checkout=2015-08-17;dist=0;group_adults=5;group_children=0;group_rooms=67890003_85141168_0_0_5_0_0;no_rooms=1;req_adults=5;req_children=0;srfid=3c3781187627aed335fe68b51c21a3da315d57f2X6;type=total;ucfs=1&

Czekam jeszcze na odpowiedź z Grzybowa, w sprawie spania 5 facetów wraz z motocyklami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku spałem coś koło 100-200m dalej, w tych okolicach prawdopodobnie motocykle się upchnie bo jako tako mają podwórka. Co do spania, to byle się wyspać, nikt chyba gejuchem nie jest? :D To ile mają tam śpiących miejsc bo coś mało na tej stronie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...