Skocz do zawartości

STAMBUŁ - 13.06/2015 14 dni


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich ,

w zeszłym roku planowany Stambuł nie wypalił więc zapraszam ponownie w tym roku . Kilka spraw jest już ustalona :

1. Wyjazd 13.06 ( sobota ) , lub 14.06 ( niedziela )

2. Czas trwania wyjazdu : 2 tyg

3. Lista chętnych :

- Pablo

- Wajzer

- MICI

- Wiesiek ? ( Wiesiu potwierdź jak najszybciej )

- ????

- ????

4. Noclegi : bierzemy namioty i jak będą fajne miejscówki to biwakujemy , ale pewnie z racji że to nie będzie jeszcze sezon to tanie kwatery się znajdą .

5. Startujemy z Cieszyna , lub Rybnika .

 

To tyle co już jest ustalone :-)

 

Pozostaje do ustalenia ;

 

- przebieg trasy ( myślę że zrobimy ok 5 tys km )

Ogólnie nasze wyjazdy charakteryzują się ... brakiem planów :D Celem jest posiedzieć w Stambule 2-3 dni i jechać dalej . Gdzie ? Ustalimy piwkując przy kebabie :D Na tą chwilę są 2 opcje : kręcimy się dalej po Turcji (obecnie PB - 6,15 zł ) , lub wracamy przez Grecję . Ogólnie powrót jest do uzgodnienia

 

- ostateczny skład ekipy

optymalna grupa dla mnie to 4-6 osób .

 

- dojazd do Stambułu

zależy od tego kto jeszcze się dołączy . Na tą chwilę " po drodze " zwiedzimy Budapeszt i przejedziemy w Rumunii przez Transalpine i Transfogaraską . Na nic więcej nie chcemy tracić czasu bo mamy tamte tereny w miarę zjeżdżone.

 

Cały wyjazd jest bez napinki typu , że jutro musimy koniecznie być w punkcie B . Ma być czas i na zwiedzanie i na imprezowanie. Myślę że pogoda na moczenie 4 liter będzie .

 

To tyle na dziś . Zapraszam do dalszej dyskusji . Wszelkie pomysły mile widziane :flesje:

 

Witam wszystkich ,

w zeszłym roku planowany Stambuł nie wypalił więc zapraszam ponownie w tym roku . Kilka spraw jest już ustalona :

1. Wyjazd 13.06 ( sobota ) , lub 14.06 ( niedziela )

2. Czas trwania wyjazdu : 2 tyg

3. Lista chętnych :

- Pablo

- Wajzer

- MICI

- Wiesiek ? ( Wiesiu potwierdź jak najszybciej )

- ????

- ????

4. Noclegi : bierzemy namioty i jak będą fajne miejscówki to biwakujemy , ale pewnie z racji że to nie będzie jeszcze sezon to tanie kwatery się znajdą .

5. Startujemy z Cieszyna , lub Rybnika .

 

To tyle co już jest ustalone :-)

 

Pozostaje do ustalenia ;

 

- przebieg trasy ( myślę że zrobimy ok 5 tys km )

Ogólnie nasze wyjazdy charakteryzują się ... brakiem planów :D Celem jest posiedzieć w Stambule 2-3 dni i jechać dalej . Gdzie ? Ustalimy piwkując przy kebabie :D Na tą chwilę są 2 opcje : kręcimy się dalej po Turcji (obecnie PB - 6,15 zł ) , lub wracamy przez Grecję . Ogólnie powrót jest do uzgodnienia

 

- ostateczny skład ekipy

optymalna grupa dla mnie to 4-6 osób .

 

- dojazd do Stambułu

zależy od tego kto jeszcze się dołączy . Na tą chwilę " po drodze " zwiedzimy Budapeszt i przejedziemy w Rumunii przez Transalpine i Transfogaraską . Na nic więcej nie chcemy tracić czasu bo mamy tamte tereny w miarę zjeżdżone.

 

Cały wyjazd jest bez napinki typu , że jutro musimy koniecznie być w punkcie B . Ma być czas i na zwiedzanie i na imprezowanie. Myślę że pogoda na moczenie 4 liter będzie .

 

To tyle na dziś . Zapraszam do dalszej dyskusji . Wszelkie pomysły mile widziane :flesje:

 

 

Witam prezes nr nie odpowiada moj884092365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...