Skocz do zawartości

Derbi Senda X-treme 50


kampla1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciał bym wam pokazać moją sendę. :) Kupiłem ją jakieś dwa lata temu. Dość dobrze senda znosi moją jazdę i jak na razie nie miałem z nią większych problemów (nie wliczając dwa razy przebitą tylną oponę xd ). W mojej sendzie od zakupu prawie nic nie zmieniałem, tylko lałem paliwo i latałem ;) jedynie co okleiłem ją trochę, nowe manetki założyłem i ostatnio łożyska wymieniłem.


Teraz pokażę parę fotek mojej sendy <3

To chyba pierwsze zdjęcie które zrobiłem sendzie :)
y9WiiT7.jpg

Tutaj jeszcze bez naklejek
XTPpdQJ.jpg

Kopanie dołków :D
sQCLbR4.jpg

Takie o krajobrazowe ;)
4AZRrRp.jpg

Z małym braciszkiem :)
9WAYJk8.jpg

Latanie zimą po zamarzniętym jeziorze ;p
hxL6uuW.jpg

Najaktualniejsze zdjęcie w lesie
94laTve.jpg


Ostatnio zainteresowałem się kamerkami, którymi ludzie filmują ciekawe sytuacje na drogach, pod czas jazdy oraz po prostu swoją jazdę :) Od zawsze oglądałem onboardy jakie ludzie kręcili i wrzucali na yt. Postanowiłem więc kupić taką właśnie kamerkę. Nie chwaląc się chyba nawet dobrze mi wychodzą te filmy, ale przekonajcie się sami :D



Jeżeli wam się spodobało proszę o subskrybcje, łapki w górę a nawet komentarze ^^

Więcej filmików znajdziecie na moim kanale pod adresem:
https://www.youtube.com/user/kamilpolska16

Mam nadzieję, że nie zanudziłem was oraz że moja senda wam się spodobała ;)

Pozdrowienia, szerokość no i LwG !!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyznaj się ze zakopałeś to koło łopatą :biggrin: fajny sprzęcik , ale filmik to już masakra nie powinieneś, przynajmniej publicznie ,pokazywać

takich przegięć :excl:

Edytowane przez skilos

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Używam kamerki Tracer Xtreme Remote. Co wy z tą łopatą xdd derbi ma tyle mocy w sobie że by dalej dół mogła kopać, ale bierznik jej na to nie pozwala ;p

A chyba aż tak źle nie było z tym filmikiem i "przegięciami" ;p jak komu ale ludziom sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...