Skocz do zawartości

Aprilia rx 50 97r.


CiannDy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dawno mnie na tym forum nie było , bo nie było problemu. Kupiłem rok temu aprilie rx 50 97r. Moto - bajka. Przyśpieszenie i VM na dobrym poziomie (jeżeli chodzi o 50cc) Problem pojawił się przed zimą jak się zaczęło wszystko sypać. Oddałem moto do naprawy (koszt moto - 2000zł , koszt naprawy ok. 1000zł + 1300zł części) I jeździłbym już , gdyby nie to że mój tata (pełnoletni jeszcze nie jestem) oddał moto do "człowieka od niego" który się niemiłosiernie opier****ł w robocie , i moto od stycznia , aż do dzisiaj stoi u niego i czeka na części. A czego brakuje? klamki przedniego hamulca , 6 szprych i napinaczy do łancucha -,-. Myślę , że hamulec spokojnie można kupić cały nowy , 6 szprych to stosunkowo nie dużo , a napinaczy do łancucha i tak nie znajdę. Jednak tata , ostro stoi przy tym , że jak moto stoi u mechanika to nie wyjedzie póki nie będzie wszystko zrobione... Więc zostało mi albo kupić oryginały , których dostać nie idzie/kupić inne koła i hamulec albo jeździć tak jak jest. Noi nie wiem co robić , moto sprawne , czeka tylko na założenie koła i hamulca (już 2gi miesiąc). Nie ukrywam , że jeśli czegoś nie wymyślę do końca tygodnia to pewnie moto postoi jeszcze rok u tego idioty co to robi , takwięc prosiłbym o jakieś rady. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...