Skocz do zawartości

Zmiana opon na szersze w sportsterze


Rekomendowane odpowiedzi

Gość starydziad

Co mam chcieć od tych sakw :blink: , nie rozumiem.

Co do szerokich półek to ku..wa pytam się czy tak pozostanie bo jak stwierdził Piter aż się kur..wa prosi szerszy profil :banghead: .

Prościej i dosadniej nie potrafię :blush: .

Jak doj...biesz gmola to będzie tragedia i cały efekt szerokich półek zostanie zniweczony.

Tak mi mówi szklana kula, upomnieć ją tylko muszę aby nie przeklinała.

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Odnośnie całości gabarytów motocykla, wygląda jakby z przodu było koło od roweru :) Warto by było zachować odpowiednie proporcje.

Poza tym chciałam zapytać, jak się jeździ z lusterkami na dole? Nie zasłaniasz sobie ręką? :D

Witam kolejnego czarownika, też masz szklaną kulę :biggrin: .

Teraz założy lacz z tyłu 200, dołoży 100 kucy i powstanie zajebisty dragster :flesje: .

Muszę za te pomysły zacząć brać kasę :).

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta szersza opona zprzodu bedzie wygladal jak 48, teraz wyglada jak FXDWG i jest zajebiscie.



Odnośnie całości gabarytów motocykla, wygląda jakby z przodu było koło od roweru :) Warto by było zachować odpowiednie proporcje.

a jakie sa te odpowiednie proporcje wedlug Ciebie ?

25tkdq8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

 

Jestem typowa kobietą, lubię jak ładne, estetyczne, dobrane i pasujące do reszty :) Nie znam się na wymiarach opon więc nie podpowiem jaka by była odpowiednia, ale na pewno większa od tej

Przepraszam szanowną czarownicę :), fajnie że kolejna kobieta oprócz mojej żony docenia odpowiednio większe proporcje :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam szanowną czarownicę :), fajnie że kolejna kobieta oprócz mojej żony docenia odpowiednio większe proporcje :biggrin: .

 

Ależ nic się nie stało :) Fajnie, że Twoja żona wie co dobre, dużo/e znaczy lepiej, na pewno w przypadku motocykla :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM gmol został zdemontowany powrotu niema co do lusterek to kwestia ustawienia daje rade ,a koło tak jak wspominałem 3x16 po sezonie

Orginalna kanapa również odejdzie w zapomnienie i będzie dekoracją garażu bo ile razy można montować i demontować siedzenie choć idzie to całkiem sprawnie myślę o kanapie dla pasażera na przyssawki ????.

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...