Skocz do zawartości

Koszulki by the12design


the12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

http://the12design.cupsell.pl/

 

To narazie pierwszy projekt motocyklowej koszulki, ale z pewnością będą pojawiać się następne. Będę umieszczał na bieżąco smile.png
Jeśli komuś przypadnie do gustu to polecam serdecznie. Można też coś na zamówienie specjalne zorganizować.

Link i koszulka wystawione są na PLATFORMIE SPRZEDAŻOWEJ z której korzystam. Sam zajmuję się projektowaniem wzorów, ale korzystam z asortymentu platformy. W cenie jest zawarta cena platformy + moja prowizja od sprzedaży prduktu gotowego. Produkcją i wysyłką zajmuje się PLATFORMA i ja do procesu produkcji nie mam dostępu. Jeśli chodzi o jakość tych konkretnych koszulek to jest bardzo ok mam taką z innym nadrukiem i nie mogę narzekać. Co do nadruku to niestety nie odpowiem w tej chwili czy wytrzyma 30-50 prań bo ja prałem ją narazie 3 razy i jest ok. Niby żadnych skarg na stronie nie znalazłem ale wiadomo jak to jest jak nie przetestujesz to nie wiesz.
Oczywiście mogę wykonać inny wzór na zamówienie, bądź dostarczyć ten w dowolnym formacie napodobnych zasadach, jeśli ktoś ma dostęp do produkcji w dobrej jakości i cenie to w każdej sprawie można się dogadać.
Aha mogę regulować nieco ceną ale tylko obiżając swoją i prowizję i przy zamówieniu większej ilości sztuk jak najbardziej istnieje taka możliwość.

 

Pozdrawiam serdecznie

post-72320-0-27536800-1400622672_thumb.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...