Skocz do zawartości

Karkonosze 29 maj - 1 czerwiec


mareks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaplanowaliśmy wyjazd w Karkonosze na 3-4 dni w terminie jak w tytule. Noclegi w miejscowości Chełmsko Śląskie . Plan wyjazdu przedstwaiam poniżej. Gdyby ktoś z forumowiczów był chętny na taką traskę to zapraszamy.... Koszty wychodzą bardzo niskie ,a atrakcji nie zabraknie.

 

Planowana grupa wyjazdowa ok 10-15 motocykli.

My wyjeżdzamy z Lublina ,ale można spotkać sie gdzieś na trasie.... ja zamieszczam plan z Lublina.

 

Całkowita odległość Lublin -Chełmsko Śląskie 555 km wg google jadąc trasą Lublin- Radom- Tomaszów Maz - Piotrków Tryb- Wrocław.

 

Wyjazd z Lublina 29 maj w godzinach popołudniowych i dojazd do Wolborza -tu nocleg (trasa ok 220 km)

30 maj z rana wyjazd na Chełmsko Śl. ( trasa 340 km ) ,po drodze zwiedzanie Świdnicy ( Kościół Pokoju ), dalej dojazd do Wałbrzycha i zwiedzanie Zamku Kasiąż z podziemiami. Po drodze inne atrakcje. Dojazd do Chełmska na nocleg- grilowanie i inne. . Z Książa do Chełmska jest ok 35 km - 50 min jazdy.Noclegi w Chełmsku na kwaterach AZYL ( koszt noclegu to 30 zł osoba pokoje dwu osobowe ,wyżywienie we własnycm zakresie).

31 maj czas wolny.... możliwe wyjazdy do Pragi 180 km, Karpacz 42 km, Szklarska Poręba 65 km, Sztolnie Hitlerowskie (Walim, Włodarz, Osówka,Zamek Grodno i inne.W tym dniu dzielimy się na grupy i każdy jedzie zwiedzać co chce...lub wszyscy razem..kwestia dogadania się.

1 czerwiec - powrót do domów ,w godzinach jak kto wstanie i zechce ruszać.....

 

Tereny fajne, jest co zwiedzać i gdzie się nakręcić na serpentynach.

 

Zainteresowanych zapraszamy.....Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.... bardzo się cieszę,że byłbyś chętny na wyjazd.... zawsze to większa grupa . Co do noclegów to pierwszy nocleg o którym pisałem w Wolborzu jest w hotelu myślę ,że bardzo dobrej jakosci. W Chełmsku noclegi - "KWATERY AZYL" wejdź i sprawdź na google. Ja tam byłem osobiście więc znam warunki..... może nie jest to hotel *** ale na nocowanie warunki wg. mnie bardzo dobre. I cena 30 zł osoba.

Co do motocyki jakimi jedziemy? Różne... cruisery mają jechać z tego co wiem Intruder 800, większość turystyki ale nie ganiamy szybko...ja jadę Burgmanem 650 albo Bandziorem nie wiem co wezmę.... Burgman wygodniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... dlatego tak wymyślilismy ten wyjazd by brać tylko jeden dzień wolnego.We czwartek jeszcze pracujemy dlatego ten popołudniowy czwartkowy wyjazd..... w razie czego pisz na mój priv [email protected] i tu będziemy w kontakcie. Wyjazd napewno bedzie ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...