Skocz do zawartości

Pierwszy motocykl - 125, ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
W najbliższym czasie planuję zrobić prawko na kat. A1 oraz kupić swój pierwszy motocykl.

Wymagania:
- wystarczająca moc, żeby TIRy mnie mijały na autostradzie,
- dostępność części (PL lub UK) oraz ich cena,
- na spalanie za bardzo nie zwracam uwagi,
- wygoda użytkowania zarówno dla mnie, jak i pasażera (pasażer będzie jeździł co jakiś czas).

Na motocyklu będę jeździł głównie do szkoły, nad wodę lub jakieś przejażdżki. Preferuję coś a'la ścigacz. Coś takiego wyglądu.

Najprawdopodobniej będę go sprowadzał z UK.
Coś o mnie:
- 16 lat,
- 170cm wzrostu.

Budżet - do 5000 zł

 

Celowałbym chyba coś w 4T.
Poszukałem trochę i znalazłem Rieju RS3 125 za ~6 koła. Ma tylko dwie wady: nie da się otworzyć kuferka oraz rok temu wymieniona na gwarancji deska rozdzielcza, z czym wiązało się wyzerowanie przebiegu. Aktualny przebieg - ~6500 mil (~10500 km). Motocykl z 2012 r.
Link: http://www.ebay.co.uk/itm/Rieju-RS3-125-2012-Sports-plus-Accessories-/301158838039?pt=UK_Motorcycles&hash=item461e772f17

Oraz CBR 125R, ale trochę kijowa, bo trzeba byłoby pospawać coś na wydechu i kierunkowskazy nie mają przerywacza/przycisku. Przebieg dość duży - 30300 mil (48500 km). Więc chyba odpada.
Link: http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-Cbr-125r-/181383862721?pt=UK_Motorcycles&hash=item2a3b5219c1

Mam bardzo duży pociąg do białego koloru. Bardzo mi się takie podobają.

 

Myślę, że dołożę trochę do Rieju RS3 125. Ma ktoś go?

 



@REF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...