Skocz do zawartości

Azerbejdżan 2014


wojxxx1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , poszukuję chętnych na wyprawę motocyklową do Azerbejdżanu ,
trasa przebiegać będzie przez Słowację , Węgry , Serbię , Bułgarię , Turcję , Gruzję , Armenię ,Azerbejdżan . To jest na razie tylko wstępny plan , wszystkie szczegóły będą ustalane w momencie zebrania chętnych . Zakładam ,że wyprawa odbędzie się w lipcu lub sierpniu i potrwa około miesiąca. To nie ma być wyścig , tylko spokojna jazda z całym mnóstwem atrakcji i zwiedzania , Gdzie będzie można ,śpimy pod namiotami w pensjonatach , ale możemy również zatrzymać się w jakimś dobrym hotelu. Myślę o przejechaniu tej trasy w 2-4 motocykli. Dbamy o bezpieczeństwo i czerpiemy z tej wyprawy mnóstwo przyjemności i radochy :) .
Jeżeli chodzi o mnie to mam 39 lat i spore doświadczenie w podróżach ,choć motocyklem zrobiłem dopiero jedną poważniejszą wyprawę , to znaczy rok temu z żoną objechaliśmy całe Balkany , jestem pewien ,że to się uda. Osoby chętne proszę o kontakt [email protected]. Będę również wdzięczny za rady osób które już tam dojechały :). Założyłem też temat z podobną trasą ale rozszerzoną o Irak i Iran ale stwierdzam ,że to raczej zbyt długa trasa.
Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam ,z tego co mi wiadomo ,do tych krajów gdzie zamierzam dojechać nigdzie nie wymagają CDP ani innych kaucji. Decyzja o wyjeździe już zapadła i na pewno tam pojadę na początku lipca , niestety do tej pory nie znalazłem jeszcze chętnych ,którzy zdecydowali by się na dołączenie do tej wyprawy . Było by przyjemniej polecieć tam przynajmniej na dwa motocykle ale jak nikt chętny się nie zgłosi polecę sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zapisałem się wcześniej na wyjazd do Stambułu. Szkoda tylko, że jest brak chętnych i kolega Pablo ( organizator) raczej nie zorganizuję składu i wyjazdu nie będzie.

Twój termin mi bardzo odpowiada, ale jak byś nie skołował chętnych i okroił wyjazd do dwóch tygodni to mogę się dokoptować. Oczywiście decyzja należy do ciebie. Stąd moje zapytanie na początku twojego wątku. Nie mogę pozwolić sobie na taki miesięczny wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . Harbuz raczej nie da rady zrobić takiej trasy w dwa tygodnie , planowana trasa ma prawie 11tys.km ,czyli codziennie trzeba by robić prawie 800km .,myślę ,że to by była bardzo męcząca sprawa. Jedno jest pewne ,nawet gdybym nie zorganizował ekipy to i tak polecę sam. Jeżeli miał byś ochotę to pierwszy odcinek np. właśnie do Stambułu możesz lecieć ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...