Skocz do zawartości

organizowanie przejażdżki


pitbull73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , witam , i chciałbym zapytać gdzie - Rumunia , Bułgaria (Rodopy-góry) , czy Albania , Czarnogóra , pasują mi te kraje i to bardzo , tylko nie Chorwacja , ludzi masa , byłem tam już trzy razy , wystarczy , sprecyzujcie termin i kierunek pisałbym się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Lecimy przez całą Chorwację aż do Czarnogóry oglądając po drodze co się tylko da.

Tłumów o tej porze jeszcze nie ma, upałów również.

 

Na tę chwilę skład ekipy to:

- Pitbull73

- Marcon

- Zbynek_74.



Pitbull, nie pękaj jedziemy razem i takim samym składem wracamy :biggrin:

A że coś może po drodze się zdarzyć, tego nie wie nikt. Drobne usterki naprawiamy sami lub szukamy kogoś po trasie... Nie dające się usunąć, .. no cóż, takich nie przewiduję!!!!



A jak coś się przytrafi, jak mówi Piter 1600, trza mieć jakieś dodatkowe assistance ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Lecimy przez całą Chorwację aż do Czarnogóry oglądając po drodze co się tylko da.

Tłumów o tej porze jeszcze nie ma, upałów również.

 

Na tę chwilę skład ekipy to:

- Pitbull73

- Marcon

- Zbynek_74.

 

Pitbull, nie pękaj jedziemy razem i takim samym składem wracamy :biggrin:

A że coś może po drodze się zdarzyć, tego nie wie nikt. Drobne usterki naprawiamy sami lub szukamy kogoś po trasie... Nie dające się usunąć, .. no cóż, takich nie przewiduję!!!!

 

A jak coś się przytrafi, jak mówi Piter 1600, trza mieć jakieś dodatkowe assistance ...

A tą Albanie robici e - bo mi najbardziej na niej zależy ? , Czarnogóra - 2 razy , Chorwacja - 3 razy , dla mnie już nuda i non stop to samo , Jak chcecie adres super moto pokoi w Makarskiej za około 10 - 12 eur , to dajcie znać, byłem tam w zeszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomkos, miejscówki mamy co prawda obczajone, ale nie zaklepane, fajnych miejsc nigdy dość, wrzuć adres w wolnej chwili...

Co do Albanii, to plan zakłada raczej pojeżdżenie po Chorawcji i Czarnogórze, myślałem tylko o krótkim wypadzie za granicę, samą Albanię chcę zostawić na inny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Spotkanie przebiegło spokojnie, wyjazd aktualny i 9 maja lecimy...

Cała Chorwacja, Czarnogóra i troszkę Albanii. Termin 9-18 maja.

 

Jeśli ktoś jeszcze chętny, to zapraszam...



AHA i jeszcze jedno, ten post to chyba powinien się nazywać BAŁKANY MAJ 2014...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...