Skocz do zawartości

organizowanie przejażdżki


pitbull73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wrzucam zarys trasy: Warszawa - Wiedeń - Maribor - Rijeka (lub Senj - fajny dojazd) - Magistrala Adriatycka do Dubrownika - Mostar (lub jeszcze dalej do Czarnogóry) - Sarajewo - Budapeszt - Warszawa.

Oczywiście wszystko podlega dyskusji

Teraz wszystko zależy od terminu i liczby osób.

Dzwoniłem dziś do zaprzyjaźnionej Pani z Chorwacji odnośnie kwater, może nam ustawić noclegi na całej trasie chorwackiej, koszt 10-15 euro od osoby, łącznie z miejscami na moto.

Czekam na info od chętnych...



Oczywiście dojazd i potem powrót z Bałkanów wrzuciłem na szybkiego, tak aby jechać różnymi drogami i w miarę szybko to przeskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi minimum 7 dni a max 9 (w zależności od kręcenia się po Chorwacji), pierwszy nocleg Czechy przed granicą z Austrią, potem 5-6 noclegów Chorwacja (te chciałem zaklepać), ostatni nocleg gdzieś po trasie powrotnej, nie myślałem gdzie.

Termin max do 15 czerwca (po tym terminie tam już sezon, tłoczno i drogo), chciałem się wstrzelić między 15-20 maja a 10 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Pitbull, do BiH, Serbii i Czarnogóry potrzebny jest paszport... Więc musisz się pospieszyć!!!

Nocką siądę i policzę orientacyjne koszty.

 

A termin albo do 20 maja albo po 22 maja, 21 muszę być w domu...

 

Mam tylko nadzieję, że jeszcze znajdzie się jakiś chętny, chociaż dwa moto to już grupa!!!

Napisz czym śmigasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paszport to nie problem, można jechać do 20 maja, jeżdżę Yamaha FZ6, chciałem zmienić na yamaha TDM, ale w tym sezonie jeszcze nie, w następnym pomyśle jak będzie coś dobrego na oku. A ty masz kogoś kto posiada jakiś dobry sprzęt do sprzedania?



trzeba pomyśleć o noclegach, jakieś w granicach rozsądku, jakieś techniczne sprawy do zabrania. Pewnie ktoś jeszcze się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowany termin to 9-18 maja lub 22-30 maja...

 

Noclegi w Chorwacji mam obczajone, znajoma mieszka tam od lat i zajmuje się wynajmem kwater, ceny w tym czasie 10-12 euro za osobę przy 5-6 osobach i 15-20 przy dwóch. Problem jest tylko jeden, wcześniej muszę je zarezerwować i podać ilość osób. Sam byłem tam wiele razy, więc trochę się orientuje w terenie.

 

Zakładam do przejechania 3800 - 4000 km, koszty paliwa przy spalaniu 5,5-6 litrów to jakieś 1300 zł, winiety około 200 zł (w chorwacji głównie drogi niepłatne), noclegi przy założeniu 8 nocy - około 500 zł, reszta jedzenie, picie, zwiedzanie itp. max.1000 zł.

 

Odnośnie sprzętu, nie potrafię Ci pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja odkąd weszła do unii stała się niestety droga...

 

Tak do 10 kwietnia chciałbym mieć zatwierdzony skład ekipy, na razie wygląda to tak:

- Pitbull73,

- Zbynek_74,

- Gienio.

 

I na początku kwietnia (najpóźniej) zrobić spotkanie, integrację, doprecyzować szczegóły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, paszport wyrabiaj...

Jeśli nie będzie więcej chętnych, myślę, że też damy radę...

Nie chcę działać jak "kolega" który rzuciła hasło "dookoła morza czarnego" (co jest moją perełką na wypad i myślę o ty od dłuższego czasu), a potem przestał się odzywać.

Jakby co to pisz na meila: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony u ruskich niepewna teraz sytuacja, ale "co się nie odwlecze to nie uciecze" czy jakoś tak...

 

Transalpina i Tranfogarska muszą być po 15 czerwca, bo może być problem z przejezdnością, na Chorwację przejedziesz w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...