Skocz do zawartości

Triumph Daytona 675 2009


MrSebas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie sprzedam mego Triumpha rok 2009 po lifcie.
Motocykl w bdb stanie, aczkolwiek nie jest to nowa sztuka salonowa, motocykl widział glebę, ma kilka rys i innych pozostałości po tym, które nie mają żadnego wpływu na jazdę i jego wygląd, po za tym igła
Z zeszłym sezonie wymienione wszystkie płyny na których może przejechałem 1,5 tys.
Motocykl seryjnie na stalowych przewodach hamulcowych, zmieniłem wydech na scorpiona i usunąłem katalizator ( katalizator mam, wydech sprzedałem) posiadam dodatkową tylną felgę wraz z tarczą hamulcową i inne drobiazgi - kupiłem żeby na szybko zmieniać felgę z nową oponą, a nie tracić czas na wulkanizacje.
Jednym słowem wsiadać i jeździć.
Dla zainteresowanych zrobię sporo szczegółowych zdjęć, przez telefon odpowiem na wszystkie pytania opowiem całą historię, za stan motocykla ręczę, jeśli ktoś znajdzie jakieś różnice między moim opisem a stanem rzeczywistym zwracam koszta drogi ( nie mówię tu o rysie na spodzie owiewki ) TYLKO O RAŻĄCYCH RÓŻNICACH.
Cena 20 tys nie podlega negocjacji chyba że negocjacja na 22 tys, jak kto woli. Ewentualna zamiana na ktm 2t 250/300 z możliwością rejestracji (bez znaczenia na jakich kołach ) kat do remontu lub po remoncie rocznik 2000 -... tak około 6 tys.
Ewentualnie zamienię na Samochód dostawczy Fiat Ducato / Peugeot / Citroen 2006 w górę, podwyższony i wydłużony oczywiście moja dopłata.
Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany zrobię sporo szczegółowych zdjęć, dopiero po 7 marca. Do tej pory nie mam fizycznej możliwości tego ogarnąć.
mr4w.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...