Skocz do zawartości

bałkany w 2014


Robert998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I było :). Durmitor czy jak się to pisze musiałem odpuścić. N drogę zeszła lawina. A na chorwacji trza było cały park okrążać bo jakiś pracowity chorwat porzucił pług w zaspie na szczycie góry dalej się nie dało. Niby był znak że droga zamknięta ale kto by zwracał uwagę na takie drobiazgi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin pewny mysle 17, badz 18-tego czerwca ruszymy

Trochę za wcześnie. Z drugiej strony może lepiej jechać przed wakacjami. Po dyskusji w pracy mogę ewentualnie przyspieszyć urlop.

Zakładasz ,,prędkość przelotową" na poziomie 120 km/godz. Zakładając omijanie autostrad jaki fundusz zakładasz na mamdaty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło o prędkość chwilową [lub maksymalną] a nie przelotową.Po za autostradami przejechanie 400 km zajmuje cały dzień.A jeśli dojdzie do tego zwiedzanie to można przejechać jeszcze mniej,.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o predkosc maxymalną a głownie to prędkosc w granicach 100km/h. Na mandaty budżet 0 zl, choć w zeszłym roku na Ukrainie raz kontrola mnie zatrzymała zapłaciłem choc do tej pory nie wiem za co :biggrin:. A dla szczegółu raz udało mi sie zrobic 1000km jednego dnia i autostrad w ogóle nie było fakt ze i zwiedzania też, no może jedynie krajobraz przyrody podczas jazdy.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o predkosc maxymalną a głownie to prędkosc w granicach 100km/h. Na mandaty budżet 0 zl, choć w zeszłym roku na Ukrainie raz kontrola mnie zatrzymała zapłaciłem choc do tej pory nie wiem za co :biggrin:. A dla szczegółu raz udało mi sie zrobic 1000km jednego dnia i autostrad w ogóle nie było fakt ze i zwiedzania też, no może jedynie krajobraz przyrody podczas jazdy.

 

Zajawka bardzo zachęcająca.Mam nadzieję, że ,, będzie się działo". Co do prędkości to chciałem mieć tylko pewność, że za Wami nadążę. Napisz jak planujecie konkretnie rozwiązać kwestie noclegów. Jestem otwarty na wszelkie propozycje z małą uwagą, iż mój motocykl nie jest zbyt ,,uterenowiony" co za bardzo nie pozwala oddalać się od asfaltu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o nocleg to najczesciej odbija sie od jakies głownej drogi nad zbiornik z woda i tam obóz , ewentualnie jakis kemping w miescie,a czasem mozemy kwatere wziac i wtedy zregenerowac siły, zawsze przed zmrokiem jakies 2-3 godziny trzeba zaczac juz myslec o miejscu na nocleg



Powiedz jeszcze jaka wersie bmki masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o nocleg to najczesciej odbija sie od jakies głownej drogi nad zbiornik z woda i tam obóz , ewentualnie jakis kemping w miescie,a czasem mozemy kwatere wziac i wtedy zregenerowac siły, zawsze przed zmrokiem jakies 2-3 godziny trzeba zaczac juz myslec o miejscu na nocleg

Powiedz jeszcze jaka wersie bmki masz?

Ok. Taka forma podróżowania jak najbardziej mi odpowiada. Co jakiś czas wskazane jest skorzystanie ze zdobyczy cywilizacyjnych jeżeli chodzi o kwestię chigieny.

 

Wersja jest taka.

post-74212-0-01243900-1391719576_thumb.jpg

Edytowane przez tomek12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...