Skocz do zawartości

nowy garnek-Caberg EGO


farmi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już jak dobrze liczę trzeci rok jak w Ego się lansuję więc mogę coś pewnie w tej materii powiedzieć.

 

- nie przecieka. Nie miałem nigdy problemów z zaciekaniem przez tę kratkę. Otwarcie jej podczas jazdy pozwala bardzo wyraźnie poczuć po co została zrobiona.

- głośny. Niestety powyżej dozwolonych prędkości na terenie niezabudowanym, robi się w środku spory hałas. Stopery wskazane niestety.

- Wygodny.

- Trwały - w zasadzie nie widać po nim zużycia. A mam przykry zwyczaj latania przez większość roku niezależnie od pogody.

- Z pinlockiem działa bardzo fajnie, choć jak ktoś jest okularnikiem, to cholera może wziąć. Wentylacja nie ratuje przed parowaniem okularów.

 

Jak pojeździsz, to jestem ciekaw Twojej opinii o hałasie. Dla mnie to było główne rozczarowanie w tym modelu.

No ale moze to przez kolor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To już jak dobrze liczę trzeci rok jak w Ego się lansuję więc mogę coś pewnie w tej materii powiedzieć.

 

- nie przecieka. Nie miałem nigdy problemów z zaciekaniem przez tę kratkę. Otwarcie jej podczas jazdy pozwala bardzo wyraźnie poczuć po co została zrobiona.

- głośny. Niestety powyżej dozwolonych prędkości na terenie niezabudowanym, robi się w środku spory hałas. Stopery wskazane niestety.

- Wygodny.

- Trwały - w zasadzie nie widać po nim zużycia. A mam przykry zwyczaj latania przez większość roku niezależnie od pogody.

- Z pinlockiem działa bardzo fajnie, choć jak ktoś jest okularnikiem, to cholera może wziąć. Wentylacja nie ratuje przed parowaniem okularów.

 

Jak pojeździsz, to jestem ciekaw Twojej opinii o hałasie. Dla mnie to było główne rozczarowanie w tym modelu.

No ale moze to przez kolor...

no i po przelatanych około 700km moge z czystym sumieniem potwierdzić to co powyżej,aczkolwiek co do hałasu to i tak cichszy niz wszystkie otwarte kaski :biggrin: jak dla mnie to ok,chociaz powyżej 100km/h chyba w kazdym kasku cos świszczy?a wentylacja cud miód jak ciepełko dogrzało to szyber na maxa no i czuc wiaterek we włosach no i korku nie paruje czerep tak bardzo,także jak dla mnie strzał w 10 :biggrin:

aha żeby nie było tak różowo to troszke ciasnawe poduszki policzków ale mniemam że to się wyrobi z czasem,nic strasznego ale lekko upierdliwe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na pewno jest cichszy niż otwarte, ale też od otwartego mniej się na tym polu oczekuje :)

 

Poduszki się wyrobiły? U mnie dość szybko dopasował się do wyrafinowanych i oryginalnych kształtów mojej facjaty.

Pozazdrościć wiatru we włosach. Choć wiatr na łysinie też jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...