Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam parę problemów z tym crossem;/ z góry mowie ze jestem zielony... to mój pierwszy sprzęt icon_biggrin.gif


1.Co dzień/dwa muszę czyścić świecę bo inaczej nie zapale;/ zarzuca mi ja i zalewa.
2.Na zimnym silniku strzela z tłumika.
3.Sam jedzie gdy puszcze manetkę gazu,ale nie szybko tylko powoli się toczy z 5km/h nawet jak jest 4 bieg...
4.Da się coś zrobić żeby był twardszy troszkę? Amortyzator był wymieniany-chodzi o tył.
5.W silniku na niskich obrotach słychać tak jakby lekkie szuranie na wysokich nie słyszę ale pewnie tez ten problem jest;/
6.Gdy puszcze manetkę gazu żeby się toczył to gdy chcę znów dodać gazu czasami wyskakuje bieg...
7.Ciężko jest znaleźć luz...
8.Czasami jak odpalam to mi kopka tak odbija ze az mnie noga boli i tez wtedy z filtra powietrza leci dym;/ nwm dlaczego,to normalne? ale tylko przez sekunde...

9.Gdy jest na luzie i go prowadze przechyle go na bok lewy to wrzuca sie tak jakby bieg postawie normalnie to dalej luz jest,normalne? czy cos nie tak?

 

Trochę tego jest,jeżeli sb jeszcze coś przypomnę lub się coś stanie to dam znać.I jeżeli dodałem w złym dziale ten temat proszę o przeniesienie.Pozdrawiam! icon_smile.gif

 



pomoze ktos?

Edytowane przez sprinteros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...