Skocz do zawartości

Suzuki GN 250 nagły brak zasilania ,gaśnie podczas jazdy- POMOCY


Domisek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry piszę do pana w sprawie swojego suzuki GN250 ,szukam pomocy...mam z nim taki problem że po dłuższej jeździe zaczął mi słabo odpalać na rozruszniku jakby z trudem ale odpalił a potem podczas jazdy znikło zasilanie, motor zgasł ,światła też i dupa. Poszedłem do pobliskiego gospodarza żeby mi podładował akumulator bo myślałem że akumulator mi padł ale po podłączeniu pod transformator ładujący okazało się że akumulator jest naładowany. Zastanawiam się która część mi powoli pada że tak nagle podczas jazdy straciłem kompletnie zasilanie. Proszę o pomoc,sugestie. Która część psując się rozłącza całkowicie zasilanie. Ja poruszałem coś tam w kablach pomotałem i odpalił ale jak mi sie to powtórzy na trasie to załamka... Bardzo proszę o pomoc , czy to rozrusznik ale gdyby to czemu w czasie jazdy padło zasilanie ...? Może regulator napięcia lub jakiś moduł...? Proszę coś podpowiedzieć.????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sprawdź napięcie ładowania przy ok 2000 obr powinno wynosić ok 14,4V. Jeżeli aku byłby naładowany to odpaliłby bez problemu. Możesz jeszcze poczyścić kostki może i to być przyczyną, ale najpierw sprawdź ładowanie. Mogłeś jeżdzić na niedoładowywanym aku i poprostu padł i po podłączeniu prostownika nie będzie pobierał prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...