Skocz do zawartości

Brat 20 ( sobota ) lipca 2013 bierze ślub no i pomyślałem , że można by było zrobić mu bramkę ślubną lub eskortę.


CoBeM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak będe z 3 innymi motocyklami. Jak narazie. Jak by były konkrety mógł bym nakrecać więcej.

Lista eskortujacych: ( osoba zainteresowana, niech wpisze siebie i znajomych na listę i poda na ile procent się stawi )

1. rado00 ?

2. znajomi 4-6 100%

3. Kirk +3 motocykle 90% jeśli nie będzie padało.

Mamy tam być na 18 pod kościołem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mamy już ok 9/11 motocyklistów. O 15 podam wam wszystkie dokładne informacje co do godziny to chyba ok 16:30 u mnie w domu potem do młodej potem kościół potem sala.

 

Msza w kościele o 18 . Ja mieszkam w Dębem Wielkim Ostrów Kania 16B ( duży żółty dom ) panna młoda Olesin Staropolska ( numer dzisiaj podam ) kościół Dębe Wielkie im. Pawła i Piotra sala weselna OPS Dłużka . Kirk jak masz więcej czasu dzisiaj to wpadłbyś do mnie i ja bym Ci pokazał co gdzie jest.

 

PS. Za parę godzin podam wam o której godzinie u mnie.

Edytowane przez CoBeM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec jesli nie bedzie padalo to jestem na 100%. szybkilopez ja bede lecial z ursusa wiec mozemy sie spotkac i razem leciec. Cobem jak poda konkretne godziny to wtedy ustalimy co i jak. Kto bedzie jeszcze ruszal z wawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cobem nie dam dzisiaj rady. Myślę że jak trafimy do Ciebie do domu to już potem nas poprowadzisz.

@Red321 my ruszamy z Wawy też pod warunkiem że nie będzie padało. Będziemy jechać mocno spacerowym tempem! Myślę że o 15 można się umówić pod mosteczkiem. Choć nie wiem czy nie lepiej wam polecieć szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak więc : Pan młody ( brat ) o 16:30 jedzie z domu do panny młodej czyli bądźcie u mnie o 15:55 / 16. ( Dębe Wielkie Ostrów Kania 16b ) PS. Brat się pyta czy jest możliwość żeby 1-3 osoby paliły gumę ? PS2. Ma ktoś może GoPro ? Jak tak to fajnie by było jakby coś nagrał.



Panowie liczę na was.

Edytowane przez CoBeM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red321 my ruszamy z Wawy też pod warunkiem że nie będzie padało. Będziemy jechać mocno spacerowym tempem! Myślę że o 15 można się umówić pod mosteczkiem. Choć nie wiem czy nie lepiej wam polecieć szybciej.

 

Kirk ale o jaki mosteczek chodzi?? prędkość można dostosować najważniejsze że najlepiej się lata w grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...