Skocz do zawartości

Brat 20 ( sobota ) lipca 2013 bierze ślub no i pomyślałem , że można by było zrobić mu bramkę ślubną lub eskortę.


CoBeM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanko odnośnie wesela. Brat 20 ( sobota ) lipca 2013 bierze ślub no i pomyślałem , że można by było zrobić mu bramkę ślubną lub eskortę. Ile było by osób chętny z Dębego Wielkiego do Cyganki zrobić eskortę lub bramkę. Ja jak i brat interesujemy się motocyklami i od razu pomyślałem o was. ( Brat jeździ Hondą VT500E )
Jakby ktoś był tym zainteresowany niech napisze pod tematem, że np ja bym mógł zrobić bramkę czy coś, no i jakieś pomysły dotyczące ślubu tzn nwm palenie gumy przy bramce czy jak to można nazwać.

PS. Jak napisałem zły temat lub w złym miejscu proszę o napisanie na PW. L w G

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że chodzi o tą trasę:

 

https://maps.google.pl/maps?saddr=D%C4%99be+Wielkie&daddr=Cyganka&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.214654,21.477585&spn=0.057217,0.136299&sll=52.226958,21.522217&sspn=0.457608,1.090393&geocode=FUJ_HAMd2TFHASnPAvDjfSkfRzH1nxTsRgqazQ%3BFY7jHAMdghZIASlPIKRuIykfRzE7spGaksrYBw&t=h&mra=ls&z=13

 

mogę przyjechać jak się znajdzie więcej chętnych, mogę zabrać kamerkę go pro i coś tam ponagrywać, jednak materiał przekażę na płytce nie obrobiony gdyż już za dużo mam zaległości z kilkoma fimikami i po prostu nie będę miał czasu później tego zmontować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie ta trasa. To jakby co mogę na Cb liczyć, a nie masz może znajomych którzy byli by chętni bramkę / eskortę ? Najlepiej jakby było 3-4 osoby ( w górę ). Ja tam napisałem do znajomych z okolicy i jak ktoś mi da znać, że jedzie to dam odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc tak : Brat mówił, że o 18 mają msze. KirkBlade co do twojego pytania czy płacimy w wódzie to co do samego słowa PŁACENIA W WÓDZIE to troszkę dziwnie to brzmi ale owszem dla każdej osoby po butelce :)

Edytowane przez CoBeM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy chcecie tylko brame czy eskorte na calej trasie czyli dom mlodego -> dom mlodej -> kosciol -> sala weselna czy jakis kawalek trasy - ustaw godzne gdzie i o ktorej mamy sie stawic, chetni dopisuja sie do listy i jak bedzie przynajmniej z 5 moto to jedziemy

 

lista eskortujacych:

1. rado00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja dzisiaj pogadam z bratem jak on chce. Bo jak dla mnie to chyba fajniejsza była by eskorta spod kościoła do sali weselnej. Spod kościoła ( Dębe Wielkie ) do Cyganki ( sala jest w Dłużce ) Może zrobimy tak, niech zbierze się 5 osób ( albo i więcej ) i w tedy będziemy myśleli co i jak bo się okaże, że nikt nie będzie chciał i w tedy lipa. PS. Pogadam dzisiaj z bratem i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowe informacje : Jednak robimy eskortę jak to powiedział ( rado ) tzn dom brata --> dom młodej --> kościół --> sala weselna.

Dla każdego motocyklisty butelka wódki i zagrycha.

 

 

 

Lista eskortujacych: ( osoba zainteresowana, niech wpisze siebie i znajomych na listę i poda na ile procent się stawi )

1. rado00 ?

2. znajomi 4-6 100%

3..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowe informacje : Jednak robimy eskortę jak to powiedział ( rado ) tzn dom brata --> dom młodej --> kościół --> sala weselna.

Dla każdego motocyklisty butelka wódki i zagrycha.

 

 

 

Lista eskortujacych: ( osoba zainteresowana, niech wpisze siebie i znajomych na listę i poda na ile procent się stawi )

1. rado00 ?

2. znajomi 4-6 100%

3..

 

Jesli pogoda dopisze stawiam sie :) Leci ktos moze z woli lub okolic? mozna sie wczesniej ustawic i poleciec juz na miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...