Skocz do zawartości

Derbi Senda, ogłoszenie


Mixer9824
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aham.Jadę niedługo do handlarza to zobaczymy też co jest :D xD



Więc tak to jest handlarz, jeszcze taki u którego znajdziesz dość sporą ilość ram, silników i innych części przynajmniej tak wynika z doniesień ludzi którzy u niego kupowali, kontakt mizerny sam do niego tamte wakacje dzwoniłem i nie raczył oddzwonić ani odebrać, na maila do dziś nie odpisał. Jak chcesz u niego kupować to tylko z kimś kto się zna, chyba że sam kupujesz któreś moto z kolei i wiesz na co patrzeć. A jeżeli jechałbyś sam to radziłbym oglądnąć jakieś filmiki albo poczytać o kupowaniu motocykli i spisać to na kartkę byle byś padła wypucowanego nie kupił. Chodź z drugiej strony podobno jak u niego coś kupisz i Ci się to zepsuję to on zawsze Ci to naprawi.

Pojadę do niego to zobczymy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja coś za mocno napisałem, ale owszem ja jestem za tym żebyś jechał sam przecież chciałem oglądać u niego co ma ale nie odbierał telefonu ani na maila nie odpisał, kumpel u niego kupił nawet spoko maszynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie moglem sie dodzwonic, ale udalo sie po kilku dniach , poniewaz byl na wakacjach. No troche mnie przestraszyles xD.No i w poniedzialek ma nowe maszyny przywieść.To pojade i zobaczymy . A jak coś by bylo to i tak to zrobia skoro maja tyle maszyn.I jak kumplowi sie sprawuje motorek ?Spytal bys sie go o opinię o tym sprzedajacym..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy różne opinie słyszałem od tego mojego kumpla to taką że szybko się zużył napęd a niby nowy był, no ale wiadome trzeba regularnie smarować itd. Ogólnie mu to chodzi odpala ciepła zimna git, a zaś od kogoś innego słyszałem żę kupił sende wywalił się i plastiki popękały bo były klejone coś takiego. A co do samego sprzedającego to jak pisałem mizerny kontakt, ale tak jest w porządku jak się coś zepsuje a ty nie będziesz potrafić naprawić on to zrobi, przynajmniej tak słyszałem.

Edytowane przez maruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...