Skocz do zawartości

Kamera do offroadu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję kamery która sprawdzi się na kasku w motocrossie, snowboardzie, skokach spadochronowych i nurkowaniu (głównie offroad). Widziałem już jeden temat o tej tematyce, jednak po przejrzeniu 11 stron nie znalazłem odpowiedzi na proste pytanie - jaką kupić. Pierwszą myślą było GoPro Hero 3, jednak cena nie pozwala ;) Ważne jest, żeby miała:

-zestaw do montażu, najlepiej rozbudowany

-dosyć mocny akumulator 3-4 godziny nagrywania (bądź możliwość wymiany go w trakcie jazdy)

-jakość HD i w miarę szeroki kąt nagrywania.

Aktualnie myślę nad Redleaf RD60 New -


kamera sprawia wrażenie porządnej, zawiera wszystkie rzeczy które wymieniłem (minusem jest 30 fpsów, ale filmy z wypadów będą dla mnie i znajomych, a nie do montażu ze slowmotion, więc więcej nie jest potrzebne) jednak jest strasznie mało popularna i mało jest opinii o niej.

Najwyższa cena jaką mogę dać to około 500 zł. Jeśli coś wiecie o tym Redleaf'ie, bądź używacie jakiejś innej, którą możecie polecić to wspomóżcie linkiem. Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad kupnem używanej GoPro 1. Cena wynosi około 500 zł, ale do tego dochodzi ryzyko, że będzie uszkodzona/porysowana obudowa oraz wysokie prawdopodobieństwo, że będę musiał kupić nowy akumulator.

Pozdrawiam

Polish-BeeR

PS. jeśli linkujecie to podawajcie też nazwę, bo w poprzednim temacie 3/4 postów zawierały jedynie linki które już wygasły.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siema wszytkim!

Chce kupić kamere GoPro hero 4 ale nie wiem czy jest sens łaowac aż tylu pieniedzy? Czy jest aż tak duża różnica pomiedzy poprzednimi wersjami?

Jesli sie ktoś zna i mógłyby polecić nawet inną marke, byłoby super :)

pozdrawiam

 

Ps. Latam po lasach Ktm exc i do tego własnie potrzebuje tej kamerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensownym wyjściem jest zakup Gopro Hero 3+ BLACK, można nią spokojnie kręcić w wyrzszych rozdzielczościach (4k) a cenowo jest duża różnica. Większość materiałów i tak sie wrzuca na YT w 1080 i to wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJ CAM 500 + (plus) - tylko ta nie 5k zwykła czy wifi.

Link: http://www.wideorejestratory24.pl/kamera-sportowa-sj5000-plus-wifi-fullhd-60fps

 

Na necie masz porównania do GP4.. w skrócie - po co przepłacać i masz z kompletem mocowań, o aku łatwo i możesz sobie wymieniać jak potrzebujesz.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tutaj dotarłeś: http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=3571 ?

Ja na razie Ci nie zrecenzuję jej, bo trochę innych wydatków mam i muszę sobie odpuścić gdzieś do lipca/sierpnia zakupy.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...