Skocz do zawartości

HUSABERG 400 FE


Darek_FE400e
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Sprzedam lub zamienię na ENDURO 2T KTM / HUSABERG 250 / 300.

NIE interesuje mnie zamiana na inny czterosuw , off-road bez homologacji, szosę, auto, ciągnik czy taczkę z silnikiem !

 

Motocykl, który oferuję to HUSABERG 400 FE z 2002r. Sprowadziłem go dla siebie z Anglii w czerwcu 2011r. Przed sezonem 2012 silnik przeszedł kapitalny remont, wymienione zostały m.in. : Tuleja cylindra (toczona u Niemca), tłok nominał (wosner), wszystkie uszczelki, łożyska i uszczelniacze, opony przód tył Metzeler six days. Przed sezonem 2013 wyremontowane zostało zawieszenie: Przód: uszczelniacze + olej, łożyska koła + uszczelniacze Tył: łożyska wahliwe amortyzatora, łożyska koła + uszczelniacze Napęd: łańcuch 520, zębatka przód 14z, tył 50z (idealny układ) Gaźnik Keihin FCR zamontowany na dedykowanym króćcu (od Niemca)- zapalanie i dozowanie mocy to zupełnie nowa historia. Manetki PRO-GRIP Opona tył MITAS C12 (najlepsza opona bez homologacji F.I.M.) Nowe klocki przód, tył Wydech oryginał (lekko zmodyfikowany dla lepszego przepływu spalin i ziania ogniem), mam też wydech przelotowy (dla mnie za głośny) Dętki hevy duty Olej wymieniany co ok. 10 m/h ,a filtr oleju co drugi olej, filtr powietrza czyszczony co jeden wyjazd (mam dwa). Nie będę pisał, że Husabergiem było jeżdżone tylko wkoło komina, jeżdżone było średnio raz w tygodniu, ale na maxa, szybkie szutry, piasek, błoto i parę podjazdów też widział, było też parę gleb (nie wstydzę się przyznać), ale dbałem o mój motocykl jak należy. Genialny motocykl do jazdy enduro. Wszystkie części (oprócz tulei i tłoka to oryginał Husaberg od Auner-a), na wszystkie części posiadam faktury VAT- moto zrejestrowane na firmę  OC i przegląd około roku. Większość starych części do wglądu.

Zapraszam na jazdę próbną do Zamościa po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Tel. 511-100-335

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...