Skocz do zawartości

Żółte naklejki we Wrocławiu


gustafinski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z Wrocławia i okolic.

Jako, że stałem się dystrybutorem naklejek na naszą okolicę, prosiłbym wszystkich chętnych aby pomogli mi w dystrybucji jakiejś ich cześci we Wrocławiu i okolicach.

Wiadomo, każdy ma swoje zajęcie czy to szkołę czy pracę czy też jeszcze coś innego i nie zawsze można poświęcić temu tyle czasu ile by się chciało.

Jeśli znajdą się chętni do odbioru mniej hurtowych ilości również proszę o kontakt, o ile sam będę zajmował się dostarczaniem o tyle nie do wszystkich i nie zawsze uda mi się dotrzeć.

 

Podsumowując. Wszystkich chętnych proszę o kontakt na priv, gdzie podam mój numer bądź też czas i miejsce gdzie moglibyśmy się spotkać.

 

Pozdrawiam serdecznie

Paweł

 

 

 

Chłopaki jesli to nie problem, to przypnijcie proszę ten temat na jakiś czas do tego działu. Dzięki

post-23358-0-60401600-1369566051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki można odbierać w knajpie Motorcycle EasyRider Club Wrocław od środy do niedzieli po 19ej.

 

Swoją drogą bardzo fajne miejsce i ludzie, którzy je prowadzą :) Serdecznie polecam a zainteresowanych zapraszam po odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej,

ostatnio przekopując szafkę znalazłem jeszcze 15 sztuk z zeszłorocznej akcji. Pojedyncze sztuki dla chętnych mogę porozdawać we Wrocławiu.

Jeśli ktoś ma chrapkę na sztukę lub dwie moge pomóc ;) Jak coś to piszcie na priv, to ustalimy co, jak i gdzie. Przypominam: NAKLEJKI SĄ DARMOWE ;)

 

Swoją drogą dawno nie zaglądałem do tego tematu, bo ludzie pisali na priv gdy potrzebowali wlepek no i stąd taki czas reakcji ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...