Skocz do zawartości

SPRZEDAM SUZUKI INTRUDER 1800 VZR


majki.moto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, postanowiłem sprzedać swój motocykl:( Planuje ogłosić motor na otomoto ale zanim to zrobie postanowiłem napisać na forum bo wiele ludzi tutaj zna moje suzuki i fakt że motor jest w doskonałym stanie. Intruder z 2006r. Przejechane 14 000 km. Kolor Srebrny. Nowe Opony DUNLOP ( zakup w marcu 2013). Nowe ubezpieczenie. Stan techniczny idealny. Wszystkie wymiany płynów i olei dokonane na nowy sezon w marcu. Motocykl ma wiele dodatków:

 

Szyba przednia

Oparcie tylne

Śliczne Gmole

Przy gmolach trąby od Klaksonów z kompresorami (świetny efekt)

Sakwy ( tylna i dwie boczne )

Wskaźnik jazdy na danym biegu

Zadupek na tylne siedzonko ( zaślepka)

 

Jestem z Dąbrowy Górniczej. Motocykl na otomoto za tydzień wystawie za 35 000. Ale oddam maszynę w dobre ręce motocyklisty z forum za 30 000 gdyż naprawdę dbałem o motocykl i włożyłem w niego serce i dobrze by "swojak" się z niego cieszył więc na pewno się porozumiemy w zakupie. Polecam motocykl i ręczę za niego.

 

Motocykl sprzedaję gdyż od miesiąca przygotowuje się z kolegami do innego rodzaju przygody. Będę kupował enduro gdyż w sierpniu jadę na miesiąc na Kaukaz i prorosyjską-wyludnioną Europę :) więc muszę dopasować sprzęt do wyprawy.

 

500 534 710 - dzwońcie ( nie piszcie na forum jak mogę prosić )

 

post-67864-0-70446100-1368688975.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...