Skocz do zawartości

Kolejne Spotkanie Sympatyków Starej Japonii (VIII chyba:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka :biggrin:

 

Raczej nie trzeba będzie czekać, powinienem być na 9:30 :cool: dziękuję za poświęcenie :biggrin:

Co do stacji to się nie przestraszcie, bo tam już nie ma Neste, a budują Shella, więc tam nie zatankujecie, ale na plac można wjechać. Lepiej przyjechać zatankowanym!!!

Rozmawiałem z Krzyśkiem też będzie :)

AdBar, to tu jak zaznaczyłeś.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber!!!!!!!!!!!!! Sama prawda, pisałem po ciemku wieczorem-dlatego tak mało.

ESTRELKA! Dobrze się z Wami lata, za Tobą też :P ale trasę już ustalyly więc nie ma co podskakiwać. Kurde......zasnę dzisiaj?

Modek???? Co Ty teraz dosiadasz?

Edytowane przez Rosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kurna nie będę miał już gdzie tankować po drodze do roboty :(



a propos zasypiania, pa(ż)ę sobie zioło nasenne i powinno być ok :)

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dojechałem do domu.

 

Dziękuję bardzo za jak zwykle udane spotkanie. Było super. Tym razem Wawa i Bydzia największy skład :) W mniejszości Wrocek ;)

Skalne Miasto w Czechach prześliczne. Nacykałem mnóstwo fotek, które niebawem znajdą się na Picassa.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla organizatorów. Ósma edycja, a za każdym razem inny niepowtarzalny plan.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni element grupy bydgoskiej w domu zameldował się 21.30. Dzięki za spotkanie i za wspólne zwiedzanie skalnego miasta i za dzisiejsze śmiganie. :) Kierowniczce za przygarnięcie tak licznej rozbestwionej grupy. Jak pisał peterek jak się ogarnę to będą zdjęcia na picassę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęśliwy i wyjeżdżony :icon_mrgreen:

było jak zwykle :buttrock: :lalag: :flesje:

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmeldowuję się i ja. Strat w ludziach i sprzęcie BRAK :biggrin:

Dopiero co wróciłam a już za Wami tęsknię. Było zacnie ale zdecydowanie za krótko :banghead:

 

Piaff wielkie, wielkie dzięki za organizację. :clap: :notworthy:

Wszystkim za mega udany weekend, nieprzespane noce, kupę śmiechu, sobotnią wycieczkę i wszytko inne co sprawiło że to SSSJ pozostanie niezapomniane.

Bydzi i tym "moim" dwóm dziękuję za dzisiejsze winklowanie oraz powrót do domu.

 

P.S. Stefan przeprasza że śmigał dziś jak baba :icon_razz: ale cieszy się że w takim zacnym gronie

 

Do zobaczenia oby jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domku cali i zdrowi. dzieci już śpią, a i my wykąpani i gotowi do odpoczynku. Dzięki wszystkim za udany weekend, wycieczki, winkle i całe zajefajne towarzystwo. Gospodarzom za gościnę, a ekipie powrotnej za bezpieczny przelot w drodze do domku. Co złego to nie My i oczywiście polecamy się na przyszłość. Pozdro dla mego "brata jaskiniowca".

 

Ach no i oczywiście bym zapomniał " Parking strzeżony czynny cał...................." :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za wszystko. Jedenz bardziej udanych wypadów motocyklowych. Winkle zajebiste. Podziękowania dla organizatorów i współjeżdżaczy. Miło było Was poznanać i wspólnie polatać. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...