Skocz do zawartości

Kolejne Spotkanie Sympatyków Starej Japonii (VIII chyba:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem chęci i zamiary wkręcić się na SSSJ w zeszłym roku, ale jakoś nie wypaliło :sad:

 

Jeśli to nie przeszkoda, "wstępnie" wpisuję się na "wstępną" listę ;)

 

1. Matata i Anja

2. Szwagier i Klaudyna

3. Rosa

4. Nologin

5. Mario

6. Estrella

7. Ptaq

8. Peterek

9. modek

10. Wojtek i Agnieszka

11. Diabeł Piszczałka

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czeskie winkle w zeszłym roku ...wybrać Karkonosze i rozwód z żoną :banghead: czy rodzinny wypad na mazury i tęsknotę za Wami. Jak ja Wam zazdroszczę, bawcie się dobrze i bezpiecznie. Pozdrowienia dla Gospodarzy, Agi Wojtka i Bydzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że zostałem dopisany do list wyjazdowej, przez szanownego kolegę Rosę, chciałbym Wszystkich przywitać. Mam na imię Jacek, moto to honda Vfr. Z opowieści wynika, że szykuje się fajne spotkanie i wspólne latanie. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór wszystkim!

Odrobina informacji:

Mamy do dyspozycji jeden domek, ten środkowy. Nie mam pojęcia ilu z Was się tam zmieści ale będziemy upychać :biggrin: . Najwyżej nogą się dopchnie :wink: No i mój dom. Nie proponuję nikomu miejsca pod zmywarką ale z pewnością ktoś na podłodze wyląduje. Mam nadzieję, że jak zawsze jakoś się dogadamy :) .

Trasa..... Eeeee. Niespodzianka :cool:

Nie no dobra. Pojedziecie z Wojtkiem do Skalnego miasta w czesi. Trasa fajoska, zakrętów sporo, w jedną i drugą stronę inna droga więc myślę, że będzie fajnie. Na miejscu jeśli ktoś z Was tam nie był to szczerze polecam. Fajne miejce. 60 koron czeskich wstęp. Parking 30 koron. Weźcie to proszę pod uwagę. Ja jak tylko urwe się z pracy :banghead: to do Was dołączę.

W piątek nie śpieszcie się bardzo mocno. Jak wyrobicie się na 16;00 to będzie super :biggrin: Niestety ani ja ani Jerki nie mamy urlopów w tym dniu :sad: ale damy radę. Wieczorem machniemy ognicho, a w sobotę grill. Upiekę ciacho i Aga też ma coś przywieźć. Bardzo się cieszę, że będzie nas tyyyyyle i że w ogóle... Ciesze się na spotkanie ze starymi przyjaciółmi i z nowymi też :biggrin:

Do zobaczenia i proszę mi jechać bez szaleństw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie grupa Wawa pytanie jak jedziemy i o której :D - z Janek jak zwykle czy dla odmiany jakoś inaczej można np A2 do 470 (na Turek) przez Kalisz, Ostrów Wielkopolski do S8? Zwiedzamy coś po drodze czy ciśniemy prosto do celu?

możemy jak w ubiegłym roku przez czechy :)

 

może kaliskie spotkanie z grupą bydgoską ?

jadę starą japonią, więc winkle tak trochę mniej, alle zobaczymy :)

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy jak w ubiegłym roku przez czechy :)

aha... tylko latarkę wezmę by łatwiej było mapę po nocy czytać ;)

 

może kaliskie spotkanie z grupą bydgoską ?

oo a to nie głupi pomysł. Matata, Rosa & co jaki macie plan dojazdu? może gdzieś po drodze się złapiemy? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

przygarniecie kropka jeszcze? a w zasadzie dwóch :).. obaj znani całej grupie Wawa ale po kolei:

 

AdaBar - byłem kilka latek temu już na japonii i co roku kombinuje. tym razem wszystko się spina i jestem ready :)

Sławek - to co łączy go z japonią to moto na którym jeździ :) po Ptaq_ :).. odkupiony odemnie.. więc jakaś tradycja jest :).

 

spać możemy gdziekowliek, nawet pod zlewem, parapetem czy obok moto, to nie problem :).

 

możemy się przyłączyć ? :)

 

 

 

ps. jeśli chodzi o trasę dojazdu i zbiórki WAWA to te czechy z poprzedniego razu strasznie mnie kręcą :), chętnie wstałbym nawet o 6.00 :). no nic najpierw ogarnimy czy da się jeszcze wkręcić na ostantią chwilę :)..

Edytowane przez AdBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie czech, to te pekelne doly ?



to czekamy na odpowiedź bydzi ? :)

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie czech, to te pekelne doly ?

chodzi tylko o dojazd, nie ma co się spieszyć, skoro tak to podobno ostanim razem była opcja zwiedzania która skończyła się nie zaliczeniem wszystkich punktów :).. i dojazdem po ciemku przez czechy ... warto by zmierzyć się z tematem i zobaczyć to i owo po drodze.. nie mogę za długo rano w domu zostać bo żona się rozmyśli i spóści mi powietrze z kół .... najchętniej 7 rano w jankach bym się spotkał i pojechał zobaczyć to i owo po drodze.. z dojazdem gdzieć na 19stą.. ot tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doły to w sobotę



od 7 do 19 to 12 godzin, to dużo zwiedzania i nieludzka godzina poranna

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...