Skocz do zawartości

druga polowa maja 2013..


MadMaxFire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja się piszę nie wiem jeszcze czy na cały weekend ale dzień dwa na bank ale u mnie tempo jest raczej spacerowe :/ nie osiągnęłam jeszcze pewnego etapu umiejętności a co za tym idzie odwagi więc nie chciałabym spowalniac

 

Ja nie widzę problemu w spacerowej jeździe pod warunkiem, że nie będziemy jechali po autostradzie 70km/h.

Myślę, że jak się zbierze ekipa to jeszcze pogadamy na ten temat.

 

 

Hej,

 

ja bym się wybrał na 2-3 dni bo chciałbym sprawdzić sobie ten ośrodek http://www.biwak.go3.pl/index1.html można by tam spędzić jedną noc.

będę obserwował temat

 

 

pozdr,

 

 

Mi te 2-3 dni pasuje. Termin i miejsce właściwie dowolne.

Jeżeli chodzi o ośrodek to wszystko zależy od pogody. Jak będzie ciepło to chyba też wole namiot.

 

Jedyny problem z namiotem to brak zbyt dużej ilości miejsca. Moje moto jest "gołe" więc pewnie dzień wcześniej będę myślał jak do niego przyczepić plecak na miejscu pasażera.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie widzę problemu w spacerowej jeździe pod warunkiem, że nie będziemy jechali po autostradzie 70km/h.

Myślę, że jak się zbierze ekipa to jeszcze pogadamy na ten temat.

 

 

 

 

Mi te 2-3 dni pasuje. Termin i miejsce właściwie dowolne.

Jeżeli chodzi o ośrodek to wszystko zależy od pogody. Jak będzie ciepło to chyba też wole namiot.

 

Jedyny problem z namiotem to brak zbyt dużej ilości miejsca. Moje moto jest "gołe" więc pewnie dzień wcześniej będę myślał jak do niego przyczepić plecak na miejscu pasażera.

 

pozdr

Życie trzeba se ułatwiać a nie utrudniać :D a co my żółwie jesteśmy żeby dom taskać :) co do 70 to jeśli o mnie chodzi to nie jest tak źle ;) do 140 jeszcze głowę mam na miejscu ;) ale wolałabym widzieć krajobrazy za szybką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...