Skocz do zawartości

Gdzie lepiej zdawać prawo jazdy A w kraju czy a UK?


wiktor008
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1
. jeśli ktoś nie zna ani grama języka angielskiego lepiej żeby nie podchodził …..skoro na drodze już tego udogodnienia nie ma..

2. szczerze nie wyobrażam sobie kogoś kto nie zna języka i chce tu zdawać prawo jazdy..

3. jakoś nie widzi mi się płacenie 800 funtów za caaaały dłuuugi kurs nauki jazdy motorem skoro już mam 125 jako tako obcykany. Daje rady i po tych paru miesiącach na prawdę czuje się pewnie już na tym lekkim sprzęcie

4. Myślę że opanowałem już podstawy motocykla

5. Testy teoretyczne zaczynam już robić w domu ze starszego testu interaktywnego z roku 2011, wiem że może być nie aktualny aczkolwiek nie sądzę by aż tyle się w przepisach zmieniło w ciągu dwóch lat. Ewentualnie tuż przed egzaminem kupie aktualny z 2013 roku test wraz z kodeksem i jeszcze kilka razy przerobię całość.

6. Tylko że tamto forum to jakaś porażka jest... prawie zero ruchu tam.. mają jakąś porypana rejestrację z łaską i trzeba czekać na aktywację konta w nieskończoność by móc coś napisać.. jak napisałem do adminów że coś nie tak z moim kontem to żadnego odezwu.. ciężcy ludzie jacyś tym zarządzają - nadęte bufony widać bo mają wszystko w głębokim poważaniu.. Nie wiem czy kiedykolwiek tam cokolwiek będę miał choćby szanse napisać..

 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie wyobrażam sobie kogoś kto nie zna języka i chce tu zdawać prawo jazdy..

2. Już na CBT nie miałem żadnych udogodnień i nikogo to nie obchodziło że 1/3 z wykładów przed jazdą się tylko domyślam.. ;)

3. jakoś nie widzi mi się płacenie 800 funtów za caaaały dłuuugi kurs nauki jazdy motorem skoro już mam 125 jako tako obcykany.

4. Myślę że opanowałem już podstawy motocykla

5. Testy teoretyco tez mialbys je mniec ? zne zaczynam już robić w domu ze starszego testu interaktywnego z roku 2011, wiem że może być nie aktualny aczkolwiek nie sądzę by aż tyle się w przepisach zmieniło w ciągu dwóch lat. Ewentualnie tuż przed egzaminem kupie aktualny z 2013

 

1. To wyobraz jak trzeba sie natrudzic aby takiej osobie to wyklarowac by zrozumiala. Mimo tego, ze ludzie nie rozumia robia PJ. Taki lajf

 

2. Dlaczego mialbys miec jakies udogodnienia ?

 

3. A dlaczego y A to juz troche inna bajkanie mial bys tych 800 funtow zaplacic ? Bo ? Ktos zainwestowal dosc sporo czasu i kasy, musial wyrzec sie sporo innych przyjemnosci a Ty chcesz po kosztach, bo Tobie za drogo. Zrob wiec moze sam uprawnienia szkolacego, otworz szkole, zakup pojazdy, ubezpiecz je, poplac rachunki i poczekal az przyjdzie Ci taki kolo jak Ty i zaproponuje Ci po kosztach. Zasada jest prosta, nie stac Cie, jest Ci za drogo to nie rob, kulaj sie dalej 125 - ka i tyle w temacie.

 

To kolego nazywa sie frajerstwo. Sam czesto otrzymuje takie propozycje najciekawsze, ze w 98 % od Polakow.

 

4. 125 - ke mozesz miec obcykana, kat. A2 czy kat. A to troche inna bajka ale o tym przekonasz sie dopiero gdy zaplacisz te 800 funtow.

 

5. Szczyt sprytu przygotowywac sie na starych testach :icon_mrgreen: , nic tylko pogratulowac i zyczyc szczescia na egzaminie, ciekawe za ktorym razem zdasz ? :icon_mrgreen:

Myslec mozesz, tyle, ze gdybys ruszyl glowa i logicznie pomyslal, ze 13.01.13 weszly nowe przepisy to i baza pytan rowniez ulegla zmianie.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider, wolałbym gdybyś swoich rad udzielał na trzeźwo.. bo po alkoholu nie dość że Ci to nie wychodzi to jeszcze robisz mnóstwo błędów przez co kiepsko się to czyta a poza tym plujesz jadem jak na typowego zgryźliwego tetryka przystało.

Sorry, ale nie byłeś pomocny.. wiem nie musiałeś być.. po co więc było pisać cokolwiek?

 

Majkelpl - a to szkoda że nie ma, nie wiem czy tam ktoś z was też należy ale mówiąc szczerze to niezbyt ciekawa storna bo jakaś martwa i nie można tam liczyć na jakąś większą pomoc.. a tyle się słyszy że motocykliści inaczej niż kierowcy aut tyle się wspierają i pomagają sobie na każdym kroku.. jeśli ta pomoc wygląda tak jak na tamtej czy tej stronie to są to widać jakieś bajki..

Znów prowokacyjnie, wiem.. ale inaczej nikt by się nie odezwał.

No nic.. ide szukać dalej.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider, wolałbym gdybyś swoich rad udzielał na trzeźwo.. bo po alkoholu nie dość że Ci to nie wychodzi to jeszcze robisz mnóstwo błędów przez co kiepsko się to czyta a poza tym

 

Sorry, ale nie byłeś pomocny.. wiem nie musiałeś być.. po co więc było pisać cokolwiek?

 

Nie musisz osadzac innych po sobie, w przeciwienstwie do Ciebie wole wydawac kase na inne rzeczx niz alkohol, radze i tobie robic podobnie, moze wtedy nie bedziesz plakal na forum, ze 800 funtow.....

 

Czy nie bylem pomocny, hmmmm, przecietny homosapiens o serdniem IQ wywnioskowal by z mojej wypowiedzi to co bylo by mu przydatne. Ty dowiodles, ze .... wiec nie bede Cie uswiadamial, szkoda mojego czasu

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkelpl - a to szkoda że nie ma, nie wiem czy tam ktoś z was też należy ale mówiąc szczerze to niezbyt ciekawa storna bo jakaś martwa i nie można tam liczyć na jakąś większą pomoc..

Byłem tam zalogowany jak siedzialem w uk a teraz to nie wiem co sie dzieje ...

Niby jakis ruch jest ale jak to wyglada naprawde ???

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam zalogowany jak siedzialem w uk a teraz to nie wiem co sie dzieje ...

Niby jakis ruch jest ale jak to wyglada naprawde ???

 

Bylam kilka lat temu na ich zlocie w Niewmczech, na pramce pijany kolo, cos tam mamrotal, w kazdym razie na dzien dobry wizytowka wspaniala. Prezes nawet reki nie podal, bo byl zajety czym innym ( przez 2 dni ) Po powrocie po prostu olalem to ich forum,

 

Mialem za to mozliwosc poznania wspanialych ludzi z Belgi.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tamto forum to jakaś porażka jest... prawie zero ruchu tam.. mają jakąś porypana rejestrację z łaską i trzeba czekać na aktywację konta w nieskończoność by móc coś napisać.. jak napisałem do adminów że coś nie tak z moim kontem to żadnego odezwu.. W ogóle wymysły jakieś każą zdjęcia profilowe jak do facebooka dodawać.. zrypana jest ta stronka.. ciężcy ludzie jacyś tym zarządzają - nadęte bufony widać bo mają wszystko w głębokim poważaniu.. Nie wiem czy kiedykolwiek tam cokolwiek będę miał choćby szanse napisać..

Znasz jakieś inne NORMALNE forum motocyklistów w Anglii..?

Forum jak najbardziej nornalne, owszem, przywitalnia nie jest latwa, ale jak sie przez to przebrnie, jest ok. Niestety, regulamin jest taki, ze trzeba wstawic zdjecie twarzy. Nie wydaje mi sie, ze jest to jakis wielki problem. Bez tego nie otrzymasz aktywacji, nie bedziesz mogl sie udzielac. Osobiscie nie znam innego polskiego forum w UK.

 

 

Bylam kilka lat temu na ich zlocie w Niewmczech, na pramce pijany kolo, cos tam mamrotal, w kazdym razie na dzien dobry wizytowka wspaniala. Prezes nawet reki nie podal, bo byl zajety czym innym ( przez 2 dni ) Po powrocie po prostu olalem to ich forum,

 

Mialem za to mozliwosc poznania wspanialych ludzi z Belgi.

 

:crossy:

 

Nie bardzo rozumiem, bo nie slyszalem, o angielskich polakach organizujacych zloty w niemczech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jak najbardziej nornalne, owszem, przywitalnia nie jest latwa, ale jak sie przez to przebrnie, jest ok. Niestety, regulamin jest taki, ze trzeba wstawic zdjecie twarzy. Nie wydaje mi sie, ze jest to jakis wielki problem. Bez tego nie otrzymasz aktywacji, nie bedziesz mogl sie udzielac. Osobiscie nie znam innego polskiego forum w UK.

 

Mowa o bractwie motocyklowym na obczyznie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bylam kilka lat temu na ich zlocie w Niewmczech, na pramce pijany kolo, cos tam mamrotal, w kazdym razie na dzien dobry wizytowka wspaniala. Prezes nawet reki nie podal, bo byl zajety czym innym ( przez 2 dni ) Po powrocie po prostu olalem to ich forum,

 

Mialem za to mozliwosc poznania wspanialych ludzi z Belgi.

 

:crossy:

 

 

Nie musisz osadzac innych po sobie, w przeciwienstwie do Ciebie wole wydawac kase na inne rzeczx niz alkohol, radze i tobie robic podobnie, moze wtedy nie bedziesz plakal na forum, ze 800 funtow.....

 

Czy nie bylem pomocny, hmmmm, przecietny homosapiens o serdniem IQ wywnioskowal by z mojej wypowiedzi to co bylo by mu przydatne. Ty dowiodles, ze .... wiec nie bede Cie uswiadamial, szkoda mojego czasu

 

:crossy:

Masz racje.. szkoda Twojego czasu - nie wypowiadaj się więc już w tym temacie w którym ja pisze takie totalne bzdury i zaniżam jego poziom tak drastycznie.. szkoda byś się jego wysokość tak haniebnie poniżał.. Bay baaaayyyy..

Było miło..

 

 

Co do pozostały wpisów innych kolegów: Forum dziś próbowałem przeforsować z administratorką i na razie czekam na akceptację moich zdjęć.. Nie wiem czy mnie polubia nie wiem czy dadzą mi "lajka" a jak nie..??! O jej..

Może jednak będę mógł się udzielać i zakładać tematy.. oby tylk ks-iężny rider tam nie było bo znowu będzie mnie wytykać palcem za moje nieadekwatne pytania i niedorzeczne aspiracje..

 

Racja.. na pewno opanowanie jazdy motocyklem jest równie trudne a nawet trudniejsze niż pilotowanie wojskowego odrzutowca.. - i tylko nieliczni mogą posiąść te tajemne i nie dostępne dla przeciętnych umiejętności... Zaryzykuję jednak próbę - bo wszak prznajmniej takich testów na A nie robia jak do Lotnictwa na polskie Mig'i..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Forum dziś próbowałem przeforsować z administratorką i na razie czekam na akceptację moich zdjęć.. Nie wiem czy mnie polubia nie wiem czy dadzą mi "lajka" a jak nie..??!

 

A moze jakas fajna laska ?

Moze jej wpadniesz w oko i bedzie oke ?

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy fajna to nie wiem bo w fullhelmecie to nie poznasz nawet czy to czasem nie babochłop.. Lol. A moje jak zobaczy to nie byłbym taki pewny czy będzie się miała czym zachwycać.. Double Lol..

Tak więc.. no cóż.. jak mnie nie zechcommm... trudno .. bedemmm sie bujać sam po ulicach..;-)

Dowiedziałem się za to na innym bardzo fajnym forum że mogę zdawać A2 na swojej 125-ce i mieć ogranicznik przez 2 lata na sprzet do max 30km (co mi w zupełności będzie wystarczać na London) i po dwóch latach (co to jest zleci jak z bicza) można już dosiadać co się chce.. jak dla mnie bomba opcja..! Bo w takim układzie sam na swoim sprzecie bez żadnych dodatkowych kosztów robię wszystkie egzaminy (kwestia tylko poćwiczyć).. A że maniakiem prędkości i mocy nie jestem i nie spieszno mi zginąć na autobanie lecąc 300-ta to śmiało mi taka opcja zupełnie wystarcza. I tak na wycieczki dalekobierzne lepszy jest samochód.. Dwa kółka dobre na krótki trasy choćby nie wiem co kto mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. Albo spróbuj w okresie zimowym gdzies dalej pojechać niż do roboty pare mil.. - jak nawet dotrzesz na miejsce powiedzmy po kilkudziesięciu milach to już pewnie się nie rozprostujesz i musieli by cie łamac lub zdejmować dzwigiem z motocykla.. Lol.. Nie wiem jak Ci ludzie to robią że jeżdżą w Świat tymi wielgachnymi enduro i po kilkaset na raz robią... To chyba nie ludzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...