Skocz do zawartości

ZIPP PRO GT


MichaelWPR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posłuchaj rady innych kup coś w tej cenie ale używanego markowego.

Sam mam chińczyka jakieś 3 lata wypsuło się co się miało wypsuc i narazie jeździ.

Rozmawiałem z mechanikiem i mówił że biegowe chińczyki w miarę się trzymają, ale i tak się dziwi ludziom, że to kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To kolejna "odnowiona" wersja, czyt. kolejne podejście do tragicznej elektryki z drobnym wizualnym liftem. Silnik ten sam, roznica w ledach i iskrowniku. Przy moim 2011, pomijając wiecznie przepalajace sie zarowki, slabe ładowanie akumulatora, z większych problemów to tak:

- przy 9tys przebiegu walnal lancuszek rozrzadu

- przy nieco ponad 10k modul zaplonowy, przestala tez dobrze trzymac opaska mocujaca zebatke zdawcza do walu, tak ze zebatka dostawala bicie (osemkowala) przez co lancuch napędowy tarl o oslone boczna zębatki zdawczej, przy okazji zauwazylem uszkodzenie zaślepki czujnika zmiany biegów.

- problem z mocowaniem silnika - luźne śruby od spodu, trzeba czesto tego pilnować.

- przy niecalych 9tys. zgubiony grzybek gumowy na walku napinacza lancuszka rozrzadu

- amortyzator centralny zaczal piszczeć po 7tys. ale nadal spelnia swoja funkcje (11k)

 

Ogólnie na początku wszelkie usterki to byly jakieś drobnostki, dopiero po 9 tysiach zaczelo sie knocic.

Plus, mimo ze katowany, raz tylko udalo mi sie przegrzać silnik, duże papcie niwelują nieco efekty polskich dziur.

minus to na pewno mul, przy tej wadze, ale tego chyba sie spodziewasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...