Skocz do zawartości

Yamaha TZR 125: Czy warto ?


Rekomendowane odpowiedzi

Yamaha TZR 125

rocznik: 1998

przebieg: 8500 km

cena: ok. 7000 zł

nieuszkodzony

 

Po ogladzinach i rozmowach ze sprzedajacym (nic nie ukrywal) stwierdzilem:

-rama prosta, nie spawana

-plastki w paru miejscach sklejane (dosyc profesjonalnie), całosc na nowo pomalowana

-silnik pracuje rowno i bardzo ladnie

-uklad napedowy w dobrym stanie

-w nastepnym sezonie nalezaloby wymienic gume

 

Motocykl raczej upadl, a nie byl w slizgu poniewaz uszkodzenia byly w dosyc nie typowym miejscu- prawa czesc przodu. Nie wiem czy wszystko napisalem dlatego prosze o zadawanie pytan.

 

PS. Sprzedajacym jest wlasciciel warsztatu, ktory kupil go od kogos kto sprowadzil motor z Niemiec. Po kupnie doprowadzil go do jak najlepszego stanu wizualnego poniewaz mechanicznie byl podobno bez zarzutu. Dlatego daje 3 miesieczna gwarancje. Pierwszym wlascicielem byl gosc z Niemiec, starszy facet. Po sprowadzeniu do Polski, nie byl jezdzony. Pelna dokumentacja.

 

Bardzo dziekuje za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi tu o TZRke z Ostrowia Wielkopolskiego...

 

Mi gosc obiecal ta TZRke juz 3tyg temu. Ze wzgledu na odleglosc do niego zgodzil mi sie ja dostarczyc przy okazji transportu innych motocykli w moja strone. Co kilka dni dzwonilem, pytalem kiedy... Zawsze cos mu wypadalo, a to do kogos sie nie dodzwonil itp. Ostatecznie mialo to byc w tym tygodniu wtorek/sroda.

Od poczatku gosc zapewnial mnie, ze TZRka odstawiona jest do innej hali, ze jej na pewno nikomu nie sprzeda itp. A tu nie dosc, ze dal ponownie ogloszenie na Allegro (ktore poczatkowo traktowalem tylko jak reklame jego zakladu), to jeszcze jak widac probuje caly czas ja sprzedac. Jest to delikatnie mowiac nie powazne - bo albo cos sie obiecuje, albo sie ludzi robi w balona. Cale szczescie, ze nie wplacilem jeszcze zaliczki. U mnie gosc ma maksymalnie niska ocene - skoro nie ma ochoty na transport (za ktory oczywiscie ja place - tzn. mialem zaplacic) to po co w ogole cos obiecuje??????? Parodia!

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozesz podac mi (tu lub na maila) te "istotne wady", bowiem ciagle jestem zainteresowany tym motorem i nie chcialbym sie wpakowac - tym bardziej, ze wczesniej nie bede mial okazji go obejrzec. Bede bardzo wdzieczny za wszystkie informacje.

 

[email protected]

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

chcial bym kupic sobie yamahe tzr 125 i nawet juzmam jedna na oku.. mozecie mi powiedziec jak powinno przebiegac kupno tego motoru? na co zwracac uwage,, o co pytac.. czy powiedziec kolesiowi zeby plastiki boczne zdjol.. napiszcie.. bede bardzo wdzieczny.. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...