Skocz do zawartości

Motocykl marzen zamowiony :D


Rauven
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj bylem na targach motocyklowych w Oslo i mialem okazje obmacac nowego GSa. Nieziemska maszyna, jakosc wykonania, wszystkie detale i plastiki, cudo. Sprzeglem mozna operowac jednym palcem :D Juz sie nie moge doczekac. W zeszlym tygodniu dostalem potwierdzenie od dilera, moja maszyna zostanie wyprodukowana 17 marca i do odbioru 2 kwietnia :D

 

ozU62DF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moe. Wyemigrowac do Niemiec...

 

Albo do Stanow: 15 tys. $

http://bmwmcmag.com/2013/02/2013-r1200gs-pricing-and-packages-announced-for-usa/

 

Trzy bys se kupil. Kradli by Ci jeden, to na nastepny bys wskakiwal.

Edytowane przez janek dzbanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować Koledze jedynego słusznego wyboru- oby szybko znalazł się w Twoich rękach. Ja oglądałem nowego GSa na targach w Kolonii, tłum chcących usiąść był taki że trzeba było swoje odstać żeby sie dostać :) U mnie też nowe moto zagościło, wymieniłem żonie F800ST na K1300R i tym sposobem mam dwa "K" i jest radocha z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować Koledze jedynego słusznego wyboru- oby szybko znalazł się w Twoich rękach. Ja oglądałem nowego GSa na targach w Kolonii, tłum chcących usiąść był taki że trzeba było swoje odstać żeby sie dostać :) U mnie też nowe moto zagościło, wymieniłem żonie F800ST na K1300R i tym sposobem mam dwa "K" i jest radocha z jazdy

 

Pogratulowac !

 

Kurde, zazdroszcze Ci, nie motura ale tego, ze Twoja Zona jezdzi, moja nie chce - zla kobieta :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też jeździ :) Teraz z jednej strony sie cieszy że będzie miała stroma tylko dla siebie, z drugiej zazdrości bo gdzie tu równouprawnienie kiedy ja mam 1200 a ona 650. Też chce dużego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalem maila od dealera ze motocykl wlasnie rozpakowali z pudla, teraz beda zalatwiac wszystkie formalnosci z rejestracja + korekty z akcji serwisowej i sprzet bedzie gotowy do odbioru w przyszlym tygodniu :D

Az mnie kusi zeby sie do nich karnac, osiasc sobie na nim i zabrac do domu chociaz instrukcje obslugi do poczytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu :)

Nie chcę Cię wybijać z eufori ale zważ na to że ta cudowna maszyna wykonana perfekcyjnie w karzdym calu ma już 3 akcje serwisowe i to dość poważne (np. wyciek oleju ze skrzyni biegów prosto pod tylne koło) za nim trafił jeszcze porządnie do salonów.

Nie mniej życzę mnustwa radochy z jazdy i może gdzieś się kiedyś spodkamy na drogach krainy fiordów.

Pozdro z okolic Ålesund

Africa Twin na zawsze w sercu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o wszystkim co sie dzieje, na bierzaco maniakalnie sledze wszystkie wiadomosci ;)

 

Generalnie nie ma produktu na swiecie ktory by byl bez wad, zawsze so jakies problemy i akcje serwisowe. Szczerze mowiac wole kiedy znajduja te problemy i od reki naprawiaja niz jest cicho a potem nagle cos pie... sie gwaltownie psuje ;) Chwali im sie ze to wszystko zostalo zlapane i naprawione zanim motocykle trafily do sprzedazy. Czyli na etapie fabryka - dealer.

 

Generalnie mam 5 lat gwarancji to mnie zgrzewa czy cos sie popsuje czy tez bedzie akcja serwisowa. Oczywiscie wolalbym jezdzic spokojnie i bez zadnych problemow, ale jesli cos sie stanie, to nie koniec swiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dotarlo do mnie. W piatek mialem operacje, wiec generalnie od tygodnia zyje w lozku i niewiele zewnetrznego swiata widze. Z tego co mam za oknem to troche sie pogoda spartolila. Dalej jest sloneczko ale -5 zamiast +7. Przynajmniej troche mniej mnie boli ze moto tam stoi a ja jezdzic nie moge. A tak chociaz troche na pogode zwale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uff, po roznych opoznieniach moto w koncu gotowe do odbioru. Troche sie zawiodlem na obsludze klienta, moto wyjechalo z fabryki pozniej niz zakladano, i cholera wie kiedy dowioza kufry, nawet centrala nie wiek kiedy beda mieli. Ale najwazniejsze ze sprzet juz jest. Jutro po pracy jade zabrac maszyne do domu. Juz sie nie moge doczekac, siedze jak na szpilkach. Jutro wieczorem wrzuce pare fotek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...