Skocz do zawartości

oldtimerem dookoła świata


kawa 2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z "nudów" wymyśliłem na sezon 2013 nową wycieczkę dla mnie i Wojownika. Trasa wygląda mniej więcej tak :

I część trasy : Warszawa - Mińsk - Moskwa - Jekaterynburg- Irbit (muzeum Urala) - Irkuck - Ułan Ude - Ułan Bator - Władywostok

II część trasy: Kagoshima - Nagasaki - Hiroszima - Tokio - Sapporo ( w tej części trasy planuję odwiedzenie między innymi fabryk motocykli Kawasaki, Yamahy, Hondy i Suzuki )

III część trasy: Los Angeles - Las Vegas - kanion Kolorado - Sturgis ( www.sturgis.pl ) - Milwaukee (110 rocznica H-D - też będzie sporo motocykli) - Chicago - Nowy Jork

IV część trasy: Londyn - Paryż - Berlin ( muzeum BMW ) - Warszawa

 

Czas trwania wycieczki to 3-4 miesiące ( start koniec maja )

Trasa na 2oo to ok. 25.000 km

 

Niestety aby zrealizować tę moją "fanaberię" potrzebni są sponsorzy. W związku z tym moja prośba do wszystkich czytających, jeżeli znacie lub słyszeliście o firmach które mimo kryzysu wspierają takie pomysły dajcie znak a Wojownik i moja skromna osoba będziemy wdzięczni.

 

na tej stronie są między innymi dokonania Wojownika http://www.podrozemacka.pl/

 

Wojownik już przechodzi obiecany mu na Syberii wzmacniający przegląd.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kawa 2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...