Skocz do zawartości

MARSIK'S MOTO TV CHANNEL


Mars"s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chrzanów w tym roku pobił wszelkie rekordy!
Nie dość, że zaliczył wysoką frekwencję uczestników to na dodatek przewiózł Marzannę bez kasku na motocyklu w ogromnej paradzie przez miasto, a na koniec podpalił ją i zrzucił z wysokiej zapory na dno betonowego koryta rzeki i dla pewności Marzanna została wykopana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ta impreza z roku na rok jest coraz lepsza, zachęcam do wzięcia udziału! Organizatorzy jak zwykle zapewnili super warunki i ostrą rywalizację.

 



Polub nas na Facebook!



Polub nas na Facebook!

 

post-43905-0-24224600-1399537935_thumb.png

post-43905-0-10606200-1399538019_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się 10 rocznica zlotów motocyklowych w Mnikowie, dlatego jest to doskonała okazja sprawdzić archiwum i powspominać "jak to kiedyś bywało". Odkryłem dotąd niepublikowane filmy z Mnikowa wiosna 2011 i chociaż jakość nie powala to może wspomnienia ożyją... Zapraszam na krótki film!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W towarzystwie pięknej pogody i licznie przybyłych uczestników wystartował pierwszy w tym roku Auto Moto Grill w Krakowie. Kolejne imprezy będą odbywały się cyklicznie każdego miesiąca (07.06/05.07/02.08/06.09.2014) aż do września 2014. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MNIKÓW 24/05/2014 - [1/2] (Wiosenne Spotkanie Motocyklistów)
Ktoś mi powiedział, że trochę za mało tego Mnikowa w Mnikowie!Dlatego tym razem postaram się go dopieścić w relacji filmowej. Jak zwykle w części pierwszej tradycyjnie już przyjazd parady do Mnikowa gdzie każdy będzie się mógł odnaleźć... tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i okazało się, że wyjdą trzy części filmu z Mnikowa.
W tej części zobaczycie spotkanie motocyklistów pod kościołem w towarzystwie pięknej słonecznej pogody i buzie zadowolonych dzieciaków wożonych na motocyklach.

Edytowane przez Mars"s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To już trzecia ostatnia część jubileuszowego spotkania motocyklistów w Mnikowie. Była to z całą pewnością najlepsza impreza w historii zlotów w Mnikowie, która przewrotnie zakończyła się tradycyjnie na Pasterniku w Krakowie, a dzięki doskonałemu koncertowi zespołu Łzy pierwszy raz od pięciu lat zobaczyłem tak rozśpiewany, rozbujany i podrygujący zlot w Mnikowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj dokonano zuchwałego napadu na na galerię sztuki na Kazimierzu w Krakowie. Dwóch zamaskowanych motocyklistów po obezwładnieniu i związaniu sprzedawcy zrabowali cenne dzieła sztuki. Po krótkim pościgu sprawcy zostali zatrzymani przez pracowników ochrony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...