Skocz do zawartości

Kawasaki ZRX 1200S - super ciuchcia :)


Herdi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniałe Kawasaki ZRX-1200S

 

Sprzedam swoją Ciuchcię ponieważ szukam czegoś deko mocniejszego - to jedyny powód i nie mam parcia na szkło żeby się jej pozbyć. Jestem z niej MEGA zadowolony, chodzi jak zła więc jak nie znajdę tego czego szukam, to nie sprzedam mojej Ciuchci.

Prowadzę serwis motocyklowy więc moje własne 2oo są w nienagannym stanie.

 

Zmiany w motocyklu:

- wywalony system dopalania spalin

- irydowe świece

- przerobiony wydech

- szyba turystyczna

- nowy napęd - ma jakieś 3.000 km

- założona oliwiarka

- dorobione stelaże pod kufry Kappy 44 litry każdy - z tankbagiem moto ma 166 litrów bagażnika !

- olej wymieniany co 5.000 km na 10W-60 Xado Atomic Oil

- płyn hamulcowy 2x w sezonie

- moto jest w takim trochę "wermahtowym" kolorze, miała być czarno czerwona perła, ale taka jest niepowtarzalna z wygląd i jedyna w swoim rodzaju. Oczywiście jest możliwość przemalowania na każdy inny w cenie - kwestia ustalenia co i jak.

- gumy to Dunlop RoadSmart ale tył zasadniczo będzie do wymiany w przyszłym sezonie tył ma 3 mm.

- pięknie się trzyma drogi - gumy pozamykane w pełnym rynsztunku czyli 3 kufry, takbag i plecak :)

- nowe łożyska główki ramy

- nowe łożyska alternatora

- nowe łożyska kół

- zegary indyglo

- grawerowany przerobiony wydech

- turystyczna szyba MRA doskonale spełniająca swoje zadanie.

- założone CP

 

Zasadniczo to żadnych bolączek, poza pękniętą lewą czachą na rogu, przy lusterku, jakiś &*^%&*%&* szarpał za szybkę na parkingu i wyłamał kawałek plastiku, ale to akurat do sklejenia. Mogę przy kupnie wykonać komuś jeszcze pełen serwis zimowy za koszt materiałów. Nie boję się pojechać do jakiegokolwiek serwisu na sprawdzenie motocykla - chcesz jazdę próbną ? nie ma problemu, klops na stół i brykaj:) Spalanie na poziomie 6-6,5 w mieście to norma, w linku na zdjęciu jest fota dla niedowiarków z licznikiem i paragonem za paliw z tegorocznych wakacji - przypominam że moto w pełnym rynsztunku, a ja po autostradach nie jeżdżę 120 km/h.

 

Przegląd i ubezpieczenie do maja 2013. Zdjęcia znajdziecie tu: http://motojama.pl/i...zrx1200s-herdka

 

Sami zdecydujcie czy chcecie kupić motocykl od handlarza, czystego użytkownika, czy serwisanta pasjonata 2oo ?

 

I jeszcze link do aukcji http://allegro.pl/ka...2671277312.html

post-50402-0-62189600-1348762163_thumb.jpg

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu, wiesz jak to jest jechać z połówką na 3 tyg w Europę hahahhaha :biggrin: . A motor jest po prostu zaje.... i uważam że cholernie niedoceniany w tym kraju :angry: , ale cóż - traci ten co nim nie bryka :)

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...