Skocz do zawartości

Beskid Makowski i dookoła Tatr wiosna 2012.


Situ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Zapraszam serdecznie do obejżenia filmowej relacji z naszej wspólnej wyprawy, wiosennej chłodnej i niezbyt słonecznej.

Cel wyprawy padł przypadkowo.

Nasz wyjazd na Zakarpacie wział w łeb, okazało się ze mamy dwa razy mniej czasu a jechac sie chce, siedzimy z Gruszką i "cholera, dokąd tu jechać?" A że miała na półce mape Beskidu Makowskiego - padło samo.

Po małym niepowodzeniu podczas zdobywania Babiej Góry zaświtał mi w głowie pomysł objechania Tatr po słowackiej stronie co zrobiłem dawnymi czasy na rowerze.

http://www.youtube.com/watch?v=z0SpEZYG4Rg&feature=plcp

 

Motocykl tradycyjnie BMW 1150 GS, sakwy Crosso i torba Louis na tyle. Opony Shinko Enduro tył i Mitas E10 przód.

 

 

Po 200km deszczowej jazdy docieramy dzielnie w góry.

Po dojechaniu w Beskid pogoda dochodzi do siebie:

dsc00142pl.jpg

 

dsc00182is.jpg

 

Niestety nie na długo, na Babiej Górze nieźle popadało:

dsc00226sf.jpg

 

Na szczeście słonce sie pojawiło i ruszylismy na free ride.

Przy okazji spotkaliśmy kolegę forumowego KukiGS

dsc00251yl.jpg

Gość ma u mnie flaszkę za urwanie wahacza w GSie - startował tą Krowa w Erzbergu.

 

Kolejny dzień - ruszamy dookoła Tatr, postój pod wiaduktem na rowie na kawę

dsc00272sv.jpg

 

 

 

Postój w Starym Smokovcu na jedzonko. Knedlicki rewelacyjne, ale zupa z soczewicy straszne ścierwo, Gruszka się skrzywiła ale mój żołądek nie takie dziadostwa jadał, poszło ze smakiem ;)

dsc00283d.jpg

 

Koniec trasy w Pieninach w Cerveny Klastor w sklepiku monopolowym gdzie czekał browarek

dsc00286hz.jpg

 

 

 

Rano piekna pogoda:

dsc00295i.jpg

 

 

Powrót do domu przez Łapszankę, miejsce które uwazam za najlepszy punkt widokowy na Tatry:

dsc00354uc.jpg

 

dsc00391lh.jpg

Edytowane przez Situ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...