Skocz do zawartości

Odzież Ixon - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie przymierzam sie do kupna ubranka tej wlasnie firmy a mianowicie kurtki i spodni .Kurtka jest skórzano tekstylna gore-tex a spodnie skorzane ,niestety niemam zdjecia tego ubiorku oraz buty daytoty gore-tex .Calkowity koszt ubrania po obniżce 1600zł, butów 800zł .Prosze o porady użutkownikow i sugestie dotyzace tej własnie firmy ;) Z góry dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały sezon jeździłem w rękawiczkach tej firmy Ixon RS Road. Kupiłem za 200 zł w Boldorze i mam mieszane uczucia. Po 6 tys. na palcach widać przetarcia od klamek i ogólne wytarcia materiału. Poza tym jest okej - łapy nie śmierdzą od materiału, dopasowanie jest niezłe no i cena nie była za wysoka więc spox. Ale czy kupiłbym za 1600 zł strój? Oj nie wiem... Pozdrawiam i życze udanych zakupów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały sezon jeździłem w rękawiczkach tej firmy Ixon RS Road. Kupiłem za 200 zł w Boldorze i mam mieszane uczucia. Po 6 tys. na palcach widać przetarcia od klamek i ogólne wytarcia materiału.

No kurde to żes mnie zmartwil :D Ja jezdze w rekawicach firmy orina kevlar zakupionych w rabacie za 100zl i także przejezdzilem caly sezon czyli 5tys/km i som takie same jak kupilem wery happy . I rozmyslam nad ubrankiem czy nie kupić czegos tanszego . Mam tez do kupienia kombinezon dwuczesciowy jakiejs tam firmy wloskiej za 1000zl +komplet ochraniaczy i se i mysle i mysle i narazie nie moge nic wymyslić ;) pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały sezon jeździłem w rękawiczkach tej firmy Ixon RS Road. Kupiłem za 200 zł w Boldorze i mam mieszane uczucia. Po 6 tys. na palcach widać przetarcia od klamek i ogólne wytarcia materiału.

No kurde to żes mnie zmartwil ;) Ja jezdze w rekawicach firmy orina kevlar zakupionych w rabacie za 100zl i także przejezdzilem caly sezon czyli 5tys/km i som takie same jak kupilem wery happy . I rozmyslam nad ubrankiem czy nie kupić czegos tanszego . Mam tez do kupienia kombinezon dwuczesciowy jakiejs tam firmy wloskiej za 1000zl +komplet ochraniaczy i se i mysle i mysle i narazie nie moge nic wymyslić :P pzdro

 

Myśle że skoro KubaB dał tej firmie pozytywa to możesz spróbować, bo to że rękawice średnio udane są to nie znaczy że kurtka albo spodnie będą do dupy. Wybierz to co ci lepiej pasuje i tyle :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam

 

Szukam opini uzytkownikow kurtki Ixon Montana

 

Mierzylem wczoraj ta kurtke w Inter Motors i powiem szczerze, ze elegancko lezy i ogolnie wrazenia dobre. Ale ma to byc moja pierwsza kurtala dlatego wole zapytac posiadaczy owej kurtki, czy faktycznie kurtka daje rade?

 

Pozdrawiam

Misiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...