Skocz do zawartości

Motopiknik 6-8.07.2012 Komarówka Podlaska


MrsMarthy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IreneuszuE przewróć lepiej swój moherowy berecik na dobrą stronę bo po Twoich wypowiedziach wnioskuję iż antenka berecika uciska Ci dyńkę w miejscu odpowiedzialnym za prawidłowe myślenie.....

z moherowych to moze ty jestes bo ja ich pierwszy bym wystrzelal.a co do myslenia to ja jeszcze mysle ale nie wy na tych zlotach bydla bo jak sie na niektorych patrzy to sie scyzoryk sam w kieszeni otwiera,albo w samolot i z kaczorem jeszcze jeden kaczor zostal i samolot .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] ja jeszcze mysle[...]

 

Ale chyba jakos powoli i inaczej. Pisz gosciu jakos poprawnie, bo tego twojego belkotu czytac sie nawet nie chce. Przypomnij sobie pierwsze lekcje nauki pisania... bylo tam cos o zmianach wielkosci liter i interpunkcji - pamietasz?

 

A jezeli juz sobie troche przypomnisz, to potem mozemy podyskutowac na 'trudniejsze' tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w komarowce to nie zlot motocyklow tylko zlot BYDLA naj delikatniej mozna powiedziec.z dziecmi strach tam isc bo sie boja jak widac kudlatych zarosnietych lbem krecocych.zadnej normalnej muzyki tylko cala noc jeden RYK przez mikrofon.KIEDY TO SIE WRESZCIE SKONCZY?

 

 

A czego się spodziewałeś? To nie jest festyn rodzinny z zespołami disco-polo. Na większości zlotów jest to samo i za to właśnie je tak lubimy :icon_twisted:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Komarówce było średnio -fakt słońce nieźle dało do pieca i komary cięły jak szalone ale nie było najgorzej ;) za to według mnie fajnie było w Iłży i Czersku (na 5 z plusem ) -i oby tak było zawsze :rolleyes: :rolleyes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...