Skocz do zawartości

Problem z rometem Pony


Szymon Walos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludzie odrazu chce powiedzieć ze pszepraszam za zły dział ((nie wiem czy zły ale odrazu przepraszam nigdy nie pisalem na żadnych forum to mój pierwszy raz jestem dyslektykiem i mam 14 lat ))

 

A więc tak,dostane motorynke romet pony od wójka ale wójek powiedział odrazu że do wymiany magneto i wał ..Ja sobie powiedziałęm okey pierwsza moja przygoda poradze sobie zakupie części za allegro itp itd.

 

Ale tak głębiej o tym poczytałem i widze ze nie jest to taki proste będe potrzbował waszej pomocy co i jak od czego zacząć czy opłaca sie to robić czy wgl dać sobie spokuj i żucic to w kąt ((Mam pierwszy miesiac wakacj na naprawde bo drugi chce sobie pośmigac)) strasznie sie tym jaram po nieważ to moja pierwsza przygoda z własna motorynka,motorwoerem z naprawda prowadzić juz prowadziłem te cacka ogółem daje rade ale troche zboczyłem z tematy no dobra dalej motorynka nie była palona od 10-15 lat co mam od początku do konica zrobić łącznie z wymiana magneta i wałka ..I czy to jest opłącalne

 

 

Serdecznie pozdrawiam wrazie złego działu proszę o przenisesienie

 

@Edit//

 

Nie mam żadnego sciągacza do magneto wiem że bede musiał to kupić jak można poprosze odrazu linki do aukcj alegro tak wgl jestem z wwa jeżeli ktoś chcetny pomocy kto sie zna to bardzo bym był wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...