Skocz do zawartości

Honda Hm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem Was zapytać o opinie o tym enduro :) Może ktoś z Was je posiada ?(jeśli tak to prosiłbym o napisanie kilku słów o tej maszynie).

 

Do tego kilka pytań takich jak:

- Jaki rocznik kupie tak do 5000-6000 zł

- Ile kosztuje ew. dorobienie kierunkowskazów oraz licznika

- Czy części są łatwo dostępne

 

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, HM posiadam już dość sporo czasu ( od 2006 roku), mimo że nie zrobiłem na niej wielu kilometrów to mogę co nieco powiedzieć :)

 

Mój egzemplarz jest z roku 2004, ale przejechane ma mizerne 2.6k :)

 

Określając motor 1 zdaniem, jest to najlepsze enduro w klasie 50ccm. Latałem na Derbi, Rieju i całej reszcie, ale przy HM wszystko się chowa :P

Jest bardzo zrywny, mocny jak na klasę 50.

 

Co do mankamentów to :

Normalka w AM6 <---- luz między biegami ( u mnie 5 a 6 )

 

Orygianlne komponenty HM to jest koszmar, jak potrzebowałem coś, to zamawiałem to od znajomego z Monachium, gdzie znajduję się serwis HM, natomiast cen nawet nie skomentuje ( przykład zestaw plasików - 170euro ) Problem jest dość łatwy do rozwiązania bo niektóre części pasują z normalnych CR

 

Motorek na prawdę polecam, nic lepszego nie znajdzie się w tej klasie, nadaje się zarówno na 1 zabawy w terenie jak i na krótki dojazd do szkoły

 

Mój egzemplarz aktualnie usiłuję sprzedać, jeśli jesteś zainteresowany to pisz privem, albo na gg:10847151

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...