Skocz do zawartości

mój HD FunPack ;-)


MarioHDEłk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Malowanie to rzecz gustu, jednemu sie podoba drugiemu nie, i nie było by w tym nic niezwykłego- Tobie ma pasować bo Ty tym będziesz jeździł, tylko na początku swoich wypowiedzi bynajmniej jak dla mnie zachowałeś się troche gburowato odpowiadając na pytania że masz wyje..... i stąd krytyka, a musze przyznać z własnego doświadczenia że to często spotykana przypadłość u niektórych właścicieli moto spod znaku HD, wydaje im sie że są ponad wszystkimi bo mają w posiadaniu legendę sami nie bardzo do niej pasując, o odkiwnięciu na drodze nie wspomnę. Tak czy siak szerokości i przyczepności na tym kredensie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie to rzecz gustu, jednemu sie podoba drugiemu nie, i nie było by w tym nic niezwykłego- Tobie ma pasować bo Ty tym będziesz jeździł, tylko na początku swoich wypowiedzi bynajmniej jak dla mnie zachowałeś się troche gburowato odpowiadając na pytania że masz wyje..... i stąd krytyka, a musze przyznać z własnego doświadczenia że to często spotykana przypadłość u niektórych właścicieli moto spod znaku HD, wydaje im sie że są ponad wszystkimi bo mają w posiadaniu legendę sami nie bardzo do niej pasując, o odkiwnięciu na drodze nie wspomnę. Tak czy siak szerokości i przyczepności na tym kredensie :)

 

,

Ok. Przyjmuję krytykę. Ale poważnie mam wyj**ane na to, czy tablice mam nad czy pod lampą. :)

A co do skrzywienia właścicieli moto spod znaku HD - to w moim przypadku GRUBO się mylisz. Zaczynałem od prostych sprzętów i jestem w siodle od 18 lat więc każde moto i każdy motocyklista ( tym bardziej motocyklistka :laugh: ) jest bliska mojemu sercu. Nie należę do grupy nowobogackich panów prezesów którzy kupili sobie HDka aby w koszty firmy wrzucic i na zloty jeśli już się wybierają to z przyczepką.Kocham jazdę na motocyklu. A na przyczepce moto. A chyba każdy marzy o HD - ja równiez marzyłem i spełniłem swoje marzenia. Choc jak byś przeczytała moje poprzednie posty nie uważam się za "NADMOTOCYKLISTĘ" i nie jestem rasistą :buttrock:

 

Wczoraj złapałem się na trasie z chłopakami z Litwy - i z racji tego iż zje*aliście mnie na tym forum i malowanie mojego moto zapytałem jak im się podoba. Mieli byc szczerzy :biggrin: . Powiedzieli ze naprawdę OK. I to utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze na razie nie będę nic zmieniał. Za pare dni jadę do Niemca na Super Rally 2012 i posłuchamy opinii międzynarodowej. He he he he...

 

Tak czy siak - dzięki za miłe słowa i do zobaczenia na trasie. Na pewno moja rączka uniesie się w górę :biggrin: .

 

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj, serdeczności na drodze nigdy za wiele bo jak czasem widać agresja zbyt często gosci na naszych ulicach. Ja powiem szczerze rozważałem kiedyś kupno V-Roda ale jakoś staneło na Warriorze, a potem to już w zupełnie inny sprzęt poszedłem i wcale niemam parcia na HD :)

P.S

Co do umieszczenia tablicy to mnie osobiscie zupełnie to nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok. {Powiem tak: na Super rally 2012 zdecydowana większośc pochwaliła mój image moto. Bo na żywo wygląda inaczej. I wszystkim swoim wrogom odpuszczam, jako i mnie było odpuszczone ;-)

 

W internecie ludziom łatwiej przychodzi krytyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...