Skocz do zawartości

Maxiskuter : Co na początek (250) ? Aprilia Atlantic ?


Rekomendowane odpowiedzi

Z skuterami Yamahy tez nie jestem pewny czy to dobry wybor,z tego co wiem produkowane jest to w Hiszpanii przez tamtejszego producenta skuterow MBK.Przy ewentualnych problemach ten sam efekt co z Wlochami , no ale jak wspomnialem Twoj wybor.

Jak nie wiesz to nie wymyślaj. Tmax jest droższy w zakupie i w utrzymaniu. Szczególnie w utrzymaniu. W burgmanie musisz tylko pilnować oleju, w majesty paliwa żeby nie zabrakło. Oczywiście jak kupisz w dobrym stanie. Między majesty 250 a burgmanem 400 nie ma wielkiej różnicy w przyszpieszeniu, dopiero przy maksymalnej to się zmienia. Szukał bym jednego albo drugiego, bardziej skupił bym się na stanie niż marce w tym przypadku. Staraj się omijać wszelkiej maści handlarzy bo sprowadzają tego bardzo dużo tylko w stanie złomu.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ciężko dokupić stelaż na boczne kufry i całość wyjdzie dosyć drogo. Taniej kupić sakwy tekstylne a aparat wozić pod siedzeniem. Na burgmani jest temat o dorabianiu stelarzy na boczne jak byś się jednak upierał.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same kufry 2 x 600 nowe, płyty są po jakieś 200, do tego dolicz stelaż ale nie wiem ile, sprawdź na burgmanii. Zamontuj tylni kufer, do tego boczne tekstylne sakwy, na tylne siedzenie torbę, w przekroku następną i możesz jechać.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale używane kufry chyba można taniej kupić ;) Widziałem jak ktoś chciał sprzedać na burgmanii chyba kufry za 350 zł + sletaż za 200 zł ( tylko nie jestem pewien czy to do burgmana było ) No i oczywiście plecak bedzie :D

Edytowane przez Joyster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość dr.Big

Witam, mam kilka pytań i mam nadzieję że ktoś Mi pomoże :)

Od razu upszedzam, że jeśli chcesz mnie namówić na jakiś motocykl z biegami to nawet nie próbuj ;)

Powoli przygotowywuje się do zakupu maxi skutera. Niewiem jeszczę jaki to będzie, ale wiem że będzie to 250 :)

Chciałbym móc zamontować sobie w nim jakąś nawigacje ( bo ma Mi też służyć w dalsze podróże ). Byłoby dobrze, gdyby też można było zamontować jakieś dodatkowe kufry. Rozglądałem się trochę i z tego co zobaczyłem zainteresowała mnie Aprillia Atlantic. Jeździłem na 125 i cholernie Mi się spodobało :D I niewiem czy w niej mogę zamotnować nawigację i kufry. Tak więc jak ktoś zna się na maxiskuterach, proszę o pomoc :) Ktoś możę zna lepszy maxiskuter ? ;)

W klasie 250 ccm najrozsądniejszym wyborem jest Majesty 250... Tylko ciężko już taką dostać w dobrym stanie...

 

PS. A Burgmany 250 omijaj szerokim łukiem ;) ...

Edytowane przez dr.Big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie 250 ccm najrozsądniejszym wyborem jest Majesty 250... Tylko ciężko już taką dostać w dobrym stanie...

 

PS. A Burgmany 250 omijaj szerokim łukiem ;) ...

no majesty dobry sprzęt a czemu odradzasz mu burgmana 250? :huh:

ja miałem do czynienie z wieloma burgmanami ( chodzi mi o pojemność) i złego słowa o nich bym nie powiedział :biggrin:

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...