Skocz do zawartości

2 dniowy wypad na Majówkę Warszawa -> Warmińsko-Mazurskie


Gandalf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dziękuję za towarzystwo. Wypad naprawdę się udał i pogoda nam dopisała. Dwa dni jeżdżenia od rana do nocy (dosłownie). Jak znajdę trochę czasu na zmniejszenie zdjęć to je tutaj zamieszczę. Do następnego razu. A może tak wypad w Tatry po stronie słowackiej albo w bieszczady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, że mieliście fajną trasę, gratulacje :).

Przez MRU kiedyś przejeżdżałem, akurat bardzo lało i smutny widok te bunkry w deszczu. Tak myślę, gdzie zostawić trzeba by motocykle, żeby się przespacerować podziemnym chodnikiem przez te parę godzin. Szkoda, że nie można się tam pod ziemią przejechać z motocyklem :cool: .

 

Mi Bieszczady nie pasują na razie, bardziej myślę pojechać na kilka dni do Austrii, niekoniecznie od razu Grossglockner, ale zwyczajne północne rejony (nad Wiedniem), byłem 10 lat temu, można z Piaseczna dojechać spokojnym tempem w 10 godzin. Jestem ciekaw co się zmieniło, np. muzeum motocykli w Eggenburg, kemping w Poysdorf, fajne tam były drogi i mili ludzie :). Ma ktoś plany w tym kierunku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Austrii nie, ale w Bieszczadach w Lesku 6-8 lipca jest XV MotoCountry, ma to być ciekawa impreza. Można tam podskoczyć pozwiedzać Bieszczady, a jak czas pozwoli i ochota najdzie ewentualnie wpaść na Słowację. Może byśmy zorganizowali jakąś grupę. Ja bym się wybrał. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, gdzie zostawić trzeba by motocykle, żeby się przespacerować podziemnym chodnikiem przez te parę godzin ...

... bardziej myślę pojechać na kilka dni do Austrii ... Ma ktoś plany w tym kierunku? :)

 

Jak to gdzie zaparkować, na parkingu, przecież samochodem również tam ludzie przyjeżdżają :biggrin: Trasa na pewno jest wymyślona tak, aby wrócić mniej więcej do punktu wyjścia, bo przewodnikom nie chciałoby się nadrabiać kilometrów.

 

Do Austrii planów co prawda nie miałem, ale zapodaj planowaną trasę i mniej więcej termin wyjazdu, to dam Ci znać jak wygląda moja dostępność i może się zgramy na jazdę :crossy:

 

... w Bieszczadach w Lesku 6-8 lipca jest XV MotoCountry, ma to być ciekawa impreza. Może byśmy zorganizowali jakąś grupę. Ja bym się wybrał. .

 

Daruś, mi wstępnie ten termin by nawet pasował - potem wybywam na Wakacje. Więc jakby coś odnotowuje go w kalendarzu i wpisuje się na listę :cool: Co do szczegółów, to możemy się domówić bliżej tego terminu ...

 

BDW: Leciałeś może dzisiaj ok 6:30 Pulawską ? Bo jakaś taka podobna, do tego co masz na avatarze, Shadow'ka mnie minęła ...

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycha 75

"bardziej myślę pojechać na kilka dni do Austrii, niekoniecznie od razu Grossglockner, ale zwyczajne północne rejony (nad Wiedniem), byłem 10 lat temu, można z Piaseczna dojechać spokojnym tempem w 10 godzin. Jestem ciekaw co się zmieniło, np. muzeum motocykli w Eggenburg, kemping w Poysdorf, fajne tam były drogi i mili ludzie :). Ma ktoś plany w tym kierunku? :) "

 

napisz coś więcej kiedy, na ile i jaka trasa ???

Edytowane przez enoel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee ten tego, ze mną trudno się umówić, planowanie szwankuje, nie znam jeszcze terminu, trasy ani planów. Nawet nie wiem kiedy mam długi urlop, tyle że pewnie w lipcu albo sierpniu :rolleyes: . Jak moto jest sprawne i są chęci, a pogoda git, to nawet z dnia na dzień mógłbym do tej Austrii pojechać, tak przynajmniej zebrałem się w poprzedniej dekadzie :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...