Skocz do zawartości

Wawa , Wawer , Józefów , St Miłosna


ChrisWaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dewille założyłem nowy temat na ten temat :) luknij " Z Warszawy do Częstochowy" ja tez chce tak samo zrobic:) jeżeli jesteś chętny napisz tam

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/152894-z-warszawy-do-czestochowy-14042012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na traske to można ewentualnie uderzyć na Zegrze, zapora w Dębe. Ale to wtedy lepiej sie styknac po prawej stronie Wisły

 

Cze Dewille

 

Zajrzyj prosze na forum marki ząbki zielonka i poczytaj zdaje mi sie od 2 lub 3 strony kiedy forum znowu zaczelo żyć.

Dotrzesz tam do mojej propozycji (Szybki 81) jak sie spodoba zapraszamy do grupy.

PS Danon93 z którym pisałes tez jest z nami im wiecej nas tym lepiej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a w niedziele tez jest ten puchar ??? akurat sobotę mam zajętą :/ ale w niedziele bym polatał

jutro też jest do 20:00. dziś było sporo ludzi chętnych zrobić sobie z nim zdjęcie (czytaj: kolejka na 2h stania). my zrobiliśmy sobie foty z daleka i też jest git :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tutaj taka cisza ??? nikt z naszych okolic nie lata w taką pogodę ?? :)

wczoraj sam przeleciałem przez wawer, ząbki, marki, centrum i józefów. mało kto jeździł, pewnie grill, piwko i wypad za miasto, stąd takie pustki... właśnie się pakuję - lecę do otwocka na chwile, a później prosto na centrum wawki. skończymy pewnie na cargo (pierwszy raz w tym sezonie :biggrin: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie wróciłem. Latałem po wawie trochę. Przy okazji, nabrałem pokory do wibracji silnika V2, bo na Grochowskiej odkręciła mi się dźwignia zmiany biegów :) Na szczęście dziwnym trafem, spojrzałem w dół, akurat jak mi śruby odpadły. Pozbierałem z jezdni i skręciłem jakoś dłońmi :)

Może zbierzemy się w końcu i np. w przyszłą niedziele skoczymy do Kazimierza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na narodziny córeczki, prawdopodobnie w tym tygodniu przyjdzie na świat, a co za tym idzie w weekend tatuś organizuje pępekowe :cool:

bardzo chciałbym zaliczyć kazimierz, bo planowałem to w zeszłym roku i nie wyszło. aaale, są rzeczy ważne i ważniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...