Skocz do zawartości

Wawa , Wawer , Józefów , St Miłosna


ChrisWaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś ma ochotę w sobotę (podobno słonecznie) pokręcić się wspólnie na miejscu. Znalazłem takie imprezy:

http://www.scigacz.pl/I,piknik,motocyklowy,Motomamusiek,juz,7,wrzesnia,21547.html

http://www.ursynow.pl/page/index.php?str=484&id=5353

lub dalej np. gryfowisko

Czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze większego problemu , żeby wystartować z dzielnicy i polecieć razem. Raczej o to chodzi. Miejsce spotkania do ustalenia. Można pojechać w oba miejsca i w każdym zabawić chwile , żeby za bardzo nogi się nie zmęczyly od spacerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepny plan wygląda tak:

Spotkanie stacja Neste na Plowieckiej 10-ta lub 11-ta do uzgodnienia. Start 15 min później. Wtedy wpadamy na degustacje wina (bez % ) do Motomamusiek odpowiednio na 10.30 lub 11.30. Potem przejazd na Ursynów na pokazy Freestyle o 12.30 i zostać na część artystyczną. Myślę , że 20-to minutową paradę po Ursynowie o 12 można sobie odpuścić na rzecz winka :)

Calość można lekko zmodyfikować na potrzeby uczestników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Motomamusiek motocykli szt 15. Więcej chętnych do biegania przez most niż zapaleńców moto. Wino bezalkoholowe :wink: jego miłośnikiem chyba jednak nie zostane. Ale za to Urynów jak najbardziej się udał. Warto było przebijać się przez Wawę. Pozdrowienia dla współbiesiadników imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wstępie jako świeżak na tym forum chciałem się przywitać - LwG - i od razu zadać pytanie... :)

Czy jest jakaś miejscówka, w której spotykają się motocykliści z płd.-wsch. rejonów WWA i/lub powiatu otwockiego? Takowej chyba nie ma? Jeżdzę już jakiś czas na moto i albo jestem niedoinformowany albo nie ma takiego miejsca w którym spotykaliby sie motomaniacy z ww. rejonów.

Edytowane przez ZaWaD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W związku z nadchodzącym prawdopodobnie jednym z ostatnich suchych weekendów jest propozycja na sobotę przewietrzenia sprzętu, przeturlania się parę kilometrów i odwiedzenia zamku Liw albo Kazimierza lub innej atrakcji turystycznej. Są chętni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...