Skocz do zawartości

Wawa , Wawer , Józefów , St Miłosna


ChrisWaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższą wolną środę (to już pojutrze!) wszyscy motocykliści zaproszeni są do Radzymina na XI MotoCud. W planach przejażdżka w kolumnie wokół Zalewu i konkursy dla par motocyklowych na radzymińskim rynku (nagrody!). Szczegóły na www.motobud.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda się nie zepsuje (chyba bardziej już się nie da zepsuć) to będę z moją drugą połówką na plecaku. Na przejazd się nie piszę bo byłem raz i trochę się umęczyłem niską przelotową (sprzęt się grzeje, nadgarstki bolą itd.) Nie mniej jednak stawię się na jakieś atrakcje rynkowe, kiełbaskę może jakieś latanie przy okazji. Jest już jakieś miejsce i godzina zbiórki forumowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 6 miesięcy temu...

ja dopiero po majówce mogę jechać, bo teraz wyjezdzam. Pewnie zreszta bedzie ładniej itp. Wiec jakby co to jestem otwarty na propozycje. A trasa jest fajna, szczegolnie ze mozna przebić sie z Kazimierza przez Wisłe takim promem na linach, do Janowca, gdzie jest fajny zamek i w ogole bardzo fajne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poniedzialek i wtorek ( 6+7 maja ) po długim weekend-e zapowiadają ladna pogodę ze słońcem potem niestety deszczowo. Proponuję zatem male spotkanie okolicznej gawiedzi na małą podróż po okolicy i wspólnego tymbarka. Myślę , że godzina startu 17-18 w poniedziałek lub wtorek w okolicach Bronislawa Czecha(Wawer). Chetni niech się dopisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja małej wyprawy.

Jako , że pogoda dopisuje proponuję mała wycieczkę na jutrzejsze (wtorek) popołudnie. Zbiórka wtorek (07-05) godź 17.30 (do drobnej negocjacji) w Warszawie Anin ul Bronislawa Czecha róg Rzeźbiarskiej przy banku. Kierunek zamek Liw lub bliżej Pałac Otwock Wielki w zależności od woli większości. Chętnych zapraszam do zgłaszania się i składania swoich propozycji. Zapraszam wszystkich chętnych do spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...