Skocz do zawartości

Wawa , Wawer , Józefów , St Miłosna


ChrisWaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytajacych temat (miłosników jednosladów i nie tylko)

 

Jako , że rejon ... jak w temacie nie ma swojego wątku (ja nie znalazłem) i idąc śladami innych forumowiczów zapraszam wszystkich "zapaleńców" z okolicy i nie tylko, do umawiania się na wspólne przejazdzki te bliższe i dalsze. Moze uda się nam skrzyknąć w przyszlości z jakąś inną grupką (które tu widziałem) i wspólnie wyskoczyć na karkóweczę i tymbark.

Ja i moje "pyr - pyr" preferujemy tempo turystyczne więc jesli komuś nie przeszkadza , że czasem coś go wyprzedzi (ale bez przesady ) lub czasami trzeba bedzie na nas poczekać to serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin jak zawsze do ustalenia tak jak komu pasuje - jakieś popołudnie lub dalszy wyjazd to week end (oby nie padało). Miejsce startu to np Orlen pod wiaduktem na Czecha lub Promenada. Tam jest trochę miejsca i nikomu się nie przeszkadza. Chyba że masz jakąś inną propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę ze Torwar jako miejsce spotkania może być - pewnie większosci pasuje bo w centrum i o to chodzi. Trase można wybrać na starcie. Bardziej martwie sie o jakiś cieplejszy dzień bo week end nie zapowiada się dobrze. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chętnie bym pojechał (marzenie żonatego wyrwać się na trochę ) ale rodzina ponad wszystko a moja żona nie jeżdzi motocyklem ;( ale krótsze wypady w tygodniu owszem :))

 

przy okazji może wiecie gdzie mogę kupić towar na obicie kanapy ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , ja może żony nie mam ale kobietę owszem :) nie mam zielonego pojęcia gdzie to możesz kupić

 

Ale nie na dwa dni :) jednego leciec i tego samego wracac:P rano wstac tam zobaczyc co sie dzieje zjesc cos pogadac i wracac wieczorkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14-15 kwietnia 2012. Ja ewentualnie tez sie bujnąć mogę, ale na jedeń dzień. 15 kwietnia jest też otwarcie sezonu na Bemowie. Co do spotkania i śmignięcia gdzieś, to chyba najbliższe dni odpadają, bo ponoć pogoda ma być dziadowska :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...