Skocz do zawartości

stary ale jary


Maciek Gorski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaw to cacko w oryginale, jak zrobisz z niego CR'a to tylko spaskudzisz. Fajny rocznik 1979, prawie 10 lat starszy odemnie :)

Myślę że dobre moto do wyprowadzenia na CF, jasne że można spaskudzić ale projekt jak coś to dobrze przemyślę. Zostawić w oryginale, hmmm... będzie trudno -mało już części a jak są to np. wydech akcesoryjny sito 1000pln a już trzeba nad tym pomyśleć..

jakie masz spalanie na tym klasyku ?

moto czeka na regulacje bo było trochę dużo 5-6l

Ano piękny :) a w tle widzę chyba następnego klasyka - Citroen HY ?

Tak HY -mobilna kawiarnia, duma kolegi. Bedzie można spotkać na mieście lecz nie komercyjnie. http://www.facebook.com/pages/Kaff-and-Race/181380755267080 Temat związany z motocyklami KAFF&RACE

Ano, niechaj pozostanie w oryginale, w miarę zdrowy jest i kompletny. Na przeróbki kupuje się coś niekompletnego co miało trafić jako dawca albo rozsprzedany na części, wtedy jednocześnie ratujesz motocykl od zagłady, a co z nim zrobisz to już nieważne pod warunkiem że wróci kiedyś na drogę.

 

 

A nie chcesz zamienić tej GS na GS500E? :biggrin: Mam takową ale szukam starej GS400 bo bardziej je lubię, miałem kilka sprzętów z rodziny GS i 400-tka najbardziej mi pasuje. Moja GS500E jest na chodzie, zarejestrowana i z opłatami na najbliższe dni jeszcze. Kilka pierdół do zrobienia, nic poważnego.

1.Cenne spostrzeżenie

2.Dzięki ale zostaje już chyba na zawsze w moim posiadaniu ;)

No fura wygląda jak trzeba, niby 3 lata starsza od mojej a ma już kilka rzeczy których to mojej brakuje, i właściwie jednej co to mi cholernie brakuje...Kick startera. No jakież szczęście mieć taki motocykl z tym cudownym mechanizmem rozruchu silnika!!! Geniusz wymyślił motocykl z rozruchem elektrycznym + kick starter a potem jakiś baran to zepsuł.

 

Jeszcze zapytanie mam ile ta wersja (400cc) pali na 100km ?

Odpalić z kopniaka to jak... kurczę, to duża satysfakcja. Mina kumpla który pomyka R6... Myślał że to z 10 razy będzie musiał kopać a tu cyk, za pierwszym:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...