Skocz do zawartości

I Ogólnopolski Zlot Yamaha Royal Star Venture – „Dobieszków 2012”


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo, jak na razie lista jest taka:

1. Najka,

2. Maciejka,

3. Evi,

4. Dyzio,

5. Mosiowa,

6. Mosiu,

7. Mańkowa,

8. Maniek,

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Wstępnie powinno być przynajmniej dwadzieścia dwie osoby, ale życie pokarze ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, my też planujemy wakacje i to w systemie lastminute, a jak nam wypadnie - to nie wiemy...

Jak lecieliśmy do Turcji na przełomie czerwca i lipca za 1150,- pln/os na 8 dni w All inclusive, lub do Tunezji za całe 950,- pln/os też w opcji All inclusive, to tym razem też byśmy tak chcieli – a co będzie i w jakim terminie, to sami nie wiemy ;)

Oczywiście liczymy na to, że zaliczymy urlop i zlot.

Darek, głowa do góry! Chyba, że już macie rezerwację i opłacone, to inna sprawa…

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety rezerwacja zrobiona kasa wpłacona, mielismy lecieć na początku maja na Kos ale znajoma rezydentka nam odradziła i została Turcja na poczatku czerwca, nie mogłem czekać na lasta bo musiałem wykorzystać kupon po za tym w pracy małe zmiany więc urlopy poplanowane i dupa

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początku czerwca, to uważaj, bo możemy się spotkać lub minąć ;)

My też myślimy o Turcji i mamy już kilka ofert, teraz czekamy, gdzie będzie miejsce.

Ja niestety mam problem z urlopem w lipcu i sierpniu, a może inaczej, nie biję się w pracy o urlop, ponieważ nie mamy dzieci, więc na tym terminie nam bardzo nie zależy, a w czerwcu lub we wrześniu jest taniej, ciszej, spokojniej ;)

Rozważamy też Rodos w dwóch opcjach (samolot, zmotoryzowanie – motor/samochód) i Chorwację, ale to już samochodem lub motorem.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam taki plan żeby w tym roku jechac do Chorwacji na motorze ale muszę po Turcji dozbierać troche kasy - czytaj sprzedać troche samochodów - no i jak już to wyjazd ostatni tydzień sierpnia, teraz czekam aż się ociepli bo muszę moją żonke przekonać do motoru więc muszę z nią trochę pojeździć no ale jak nie będzie chciała to jadę sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przekonać Żonę, to zabierz ją na rozpoczęcie sezonu do Lichenia. Jak nie będzie chciała jechać, to przyjedź z jakąś Koleżanką, a potem pokaż zdjęcia, uwierz mi, że zacznie z Tobą jeździć ;)

Wtedy się spotkamy ;)

Co do samochodów, to ja też chcę sprzedać:

1. Jeep GC,

2. Polonez 1500 „Borewicz”,

3. Nysa 522T „MILICJA”.

Tyle, że trochę z innych powodów.

1. Budowa domu,

2. Mam na oku Cadillaca DeVille `63 i `64.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio jak bym pojechał z jakąś koleżanką to jak znam moją żonę to nawet nic by nie było powiedziałaby a jedź sobie aleeeeeeeeee jak bym chciał żeby znowu ze mna pojechała nawet na krótka wycieczkę to musiałbym wymienić fotel pasażera a mam mustangi więc ........ chyba mi się nie opłaca :biggrin:

a sprzedaję trochę inne i troche droższe samochody AUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nasze Żony się lekko różnią ;) Moja kwękała na motor, nie chciała jeździć. Potem dowiedziała się, że Kumpelka z roboty czasami ze mną jeździ i na początku nawet to olała, owszem podejrzewała mnie o romans, ale… Gdy zobaczyła – poznała Kumpelkę, to usłyszałem, że od dziś, tylko On ma prawo ze mną jeździć i zaczęła pilnować swego miejsca i/lub chłopa ;) Przekonała się do motoru, gdy musiała jechać na wizytę do lekarza na drugi koniec Warszawy, a było to w godzinach szczytu i zostało Jej jakieś niecałe 50 min do wizyty.

Co do samochodów, to nie wiem o jakim AUDI mówisz, ale mi się podoba Q7 i A8, znaczy się inne też mi się podobają, ale …;) oczywiście nie stać mnie na nie, a właściwie na same samochody, to może i było by mnie stać, ale na utrzymanie, już nie… ;)

W kwestii wartości, szczególnie Poloneza, to mógł byś się zdziwić, bo od nowości ma przejechane 56000km, jest garażowany, śnieg widział na zdjęciach, a ma jeszcze fabryczny lakier. Nysa jest odbudowana na oryginalnych blachach, teraz będzie szła do piaskowania, zabezpieczania, malowania i będę ją uzbrajał, a potem wyjedzie na patrol :) Jeszcze brakuje mi okratowania i kilku detali, Ona kiedyś służyła w Garnizonie Warszawskim Komendy Stołecznej Policji. JEEP, jak to Jeep ;) – niemiłosiernie buja, pomimo nowego zawieszenia. Chcę wrócić do Voyagera lub wskoczyć do Cadillac`a Escalade. Jednak VAN czy SUV to są samochody, terenowy dla mnie odpada!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę że temat odżył co do rezerwacji to jeszcze nie robiłem ale to chyba nie problem myślę że z miejscami nie będzie problemu jak na razie staram się zamienić z kolegami tak aby mieć 1 dzień więcej a teraz z innej beczki czy ktoś z deklarujących przyjazd weźmie zestaw do cb bo mam nadal problem z moim nadawanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio ja od 23 lat sprzedaję samochody i uwierz mi że sprzedawałem różne marki i modele w tym Polonezy ale teraz pracuję w salonie Audi więc raczej nowe i takie do 5-6 lat, Nysek niestety nie sprzedawałem ale jeździłem i bardzo mi się podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek1z, ja zabiorę ze sobą jakieś narzędzia, nie mam SWRmiarki, ale coś pomyślę. Może od Kumpla pożyczę, chyba, że któryś z Kolegów ma? W kwestii rezerwacji, to z tego co wiem mamy wyłączność do pewnego momentu, potem wolne miejsca idą na rynek publiczny ;) Więc nie zdziw się, jak okaże się, że w ośrodku nie ma już wolnych miejsc.

 

Darku, przebiłeś mnie, nawet sześciu letnie AUDI, będzie droższe niż mój zabytek ;) Nyskę mam w życiu drugą, pierwsza miałem w 1995 roku, to też był demobil z policji, ale więźniarka, mam z nią fajne wspomnienia, działo się oj działo ;) Ta trochę z sentymentu do tamtych lat, a trochę związane z pracą zawodową i hobby, więc jest. Widzę, że będziemy mieli o czym rozmawiać przy szklaneczce whisky lub kuflu piwa ;) jak się spotkamy na zlocie.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak zacząłem czytać Twój post, to już się wystraszyłem, że odwołujesz imprezę…

… ale gdy kończyłem, to kamień spadł mi z serca ;)

Myślę, że powinieneś każdemu na PW wysłać informacje o zlocie, gdy pisałem o klubowej pomocy na trasie nie było zbytnio chętnych, ale po rozesłaniu PW z linkiem i opisem, nawet po rozesłaniu listy zgłosiła się jeszcze osoba, a sam wiesz ile osób jest na liście ;)

Jest moc ;)

Lewa w górę!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...