Skocz do zawartości

Problem z plastikami


JACK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowanie macie jakiś pomysł na dorobienie zaczepów do plastików albo po prostu w jakiś sposób złączenie ich razem , już mówię o co chodzi . A więc jak są te dwa plastiki na kierownicy ( w skuterze ) to przy tym "nosku" z przodu nie mam zaczepów wprawdzie tam jest jedna śruba ale na naszych drogach od wibracji ona się odkręca i w ogóle czego bym nie wymyślił to odpada po jakimś czasie . Może ktoś z was kiedyś złączał takie plastiki ? Tylko właśnie największy problem polega na tym że te elementy najbardziej narażone są na wstrząsy a też co jakiś czas pasowało by mieć do dostęp do chociażby czujników stopu które mi szwankują

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ta żywica jest o tyle fajna że możesz tam zatopić jakąś małą śrubkę, zrobisz z tego mały uchwyt daj tylko z jednej i z drugiej strony gwintu gumowe podkładki i będzie malina.

Edytowane przez zyygy
13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta żywica nie jest krucha ? tak np jak szpachla ? jak w jadę w dziurę ( oczywiście nie specjalnie ale jak u nas nie wjechać w dziurę heh ) to nie odpadnie ?

bo miałem taki klej bardzo mocny- epoksydowy dwuskładnikowy i on nie zdał oczekiwanego rezultatu bo blaszka która została doklejona odpadła ...i właśnie czy ta żywica dobrze złapie metal ? i załóżmy że prze kleje blaszkę do niego i gdy drugim plastikiem będę chciał to skręcić to nie rozwali mi się to ? od tego nacisku i w ogóle

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem już teraz czy ta żywica to była epoksydowa czy poliestrowa, ale jak w sklepie zapytasz to ci gość doradzi która. najlepiej jak przeciągniesz tą śrubę przez to włókno które dostaniesz w zestawie. I oczywiście dokręcasz z wyczuciem choć jak to dobrze zrobisz odtłuścisz i dasz kilka warstw włókna to przeżyje ten pojazd :)

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...